Bioskop
22.07.2021.

Repertoar u bioskopima Cineplexx do 28. jula

Cineplexx UŠĆE Shopping Center

ČETVRTAK  22. JUL

Beži!- 16:20

Crna udovica- 17:30; 20:30

Crna udovica 3D-16:00; 18:40; 21:30

Dani gneva- 17:00; 19:40 

Fatalna- 22:35

G.I. Joe - Zmijske oči- 17:50; 20:15; 22:40 

Izgubljeni na horizontu- 16:55

Kruds: Novo doba-15:30 3D

Kućni ljubimci na tajnom zadatku- 16:00

Ledeni put- 19:20

Luka- 15:15

Luka 3D-17:15 

Paklene ulice 9- 19:15; 22:00

Pokajnik- 20:45; 22:45

Prizivanje zla: Đavo me je naterao- 17:45

Senka špijuna- 20:00; 22:00

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave- 20:50; 22:50

Svemirski basket SINH-15:40; 16:40; 18:00

Svemirski basket  TITL- 19:00; 21:20 

Telohranitelj mafijaševe žene-20:20

Tiho mesto 2- 22:15

Ukleta kuća-21:40

Vremenska petlja-18:50

Zec Petar: Skok u avanturu-15:00; 16:00; 17:30     

Zlica- 18:15

PETAK 23. JUL 

Beži!- 16:20

Crna udovica- 17:30; 20:30

Crna udovica 3D-16:00; 18:40; 21:30

Dani gneva- 17:00; 19:40 

Fatalna- 22:35

G.I. Joe - Zmijske oči- 17:50; 20:15; 22:40 

Izgubljeni na horizontu- 16:55

Kruds: Novo doba-15:30 3D

Ledeni put- 19:20

Luka- 15:15

Luka 3D-17:15 

Paklene ulice 9- 19:15; 22:00

Pokajnik- 20:45; 22:45

Prizivanje zla: Đavo me je naterao- 17:45

Senka špijuna- 20:00; 22:00

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave- 20:50; 22:50

Svemirski basket SINH-15:40; 16:40; 18:00

Svemirski basket  TITL- 19:00; 21:20 

Telohranitelj mafijaševe žene-20:20

Tiho mesto 2- 15:45; 22:15

Ukleta kuća-21:40

Vremenska petlja-18:50

Zec Petar: Skok u avanturu-15:00; 16:00; 17:30     

Zlica- 18:15

PONEDELJAK 26. JUL/UTORAK 27. JUL 

Beži!- 16:20

Crna udovica- 17:30; 20:30

Crna udovica 3D-16:00; 18:40; 21:30

Dani gneva- 17:00; 19:40 

Fatalna- 22:35

G.I. Joe - Zmijske oči- 17:50; 20:15; 22:40 

Izgubljeni na horizontu- 16:55

Kruds: Novo doba-15:30 3D

Ledeni put- 19:20

Luka- 15:15

Luka 3D-17:15 

Neukrotivi spirit- 15:45

Paklene ulice 9- 19:15; 22:00

Pokajnik- 20:45; 22:45

Prizivanje zla: Đavo me je naterao- 17:45

Senka špijuna- 20:00; 22:00

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave- 20:50; 22:50

Svemirski basket SINH-15:40; 16:40; 18:00

Svemirski basket  TITL- 19:00; 21:20 

Telohranitelj mafijaševe žene-20:20

Tiho mesto 2- 15:45; 22:15

Ukleta kuća-21:40

Vremenska petlja-18:50

Zec Petar: Skok u avanturu-15:00; 16:00; 17:30     

Zlica- 18:15

 

SUBOTA 24. JUL/NEDELJA 25. JUL

Beži!- 16:20

Crna udovica-14:45; 17:30; 20:30

Crna udovica 3D-13:30; 16:00; 18:40; 21:30

Dani gneva- 17:00; 19:40

Fatalna- 22:35

G.I. Joe - Zmijske oči- 17:50; 20:15; 22:40

Izgubljeni na horizontu- 16:55

Kruds: Novo doba 3D-12:30; 15:30

Kruds: Novo doba-14:30 

Kućni ljubimci na tajnom zadatku-11:30; 13:30

Ledeni put-19:20

Luka-11:15; 13:15; 15:15

Luka 3D- 12:15; 14:15; 17:15    

PRETPREMIJERNO

Neukrotivi Spirit -11:45;12:45;13:45;15:45 

Paklene ulice 9-19:15; 22:00

Pokajnik- 20:45; 22:45 

Prizivanje zla: Đavo me je naterao- 17:45

Senka špijuna- 20:00; 22:00 

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave- 20:50; 22:50 

Svemirski basket-11:00; 12:00; 13:20; 14:20; 15:40; 16:40; 18:00; 

Svemirski basket TITL-19:00; 21:20 

Telohranitelj mafijaševe žene-20:20

Tiho mesto 2-22:15

Ukleta kuća-21:40

Vremenska petlja-18:50

Zec Petar- Skok u avanturu- 11:00; 12:00;13:00; 14:00; 15:00; 16:00; 17:30

Zlica-18:15

Cineplexx BEO Shopping Center

ČETVRTAK 22. JUL

Crna udovica 3D-18:00; 20:40

Crna udovica-19:00 

Dani gneva-22:20

G.I. Joe - Zmijske oči- 18:50; 21:15 

Luka-15:30 

Luka 3D-17:30 

Paklene ulice 9-21:40

Pokajnik-22:30

Senka špijuna- 19:30; 21:50

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave-18:15

Svemirski basket-15:15; 16:30; 17:40 

Svemirski basket TITL-20:00 

Telohranitelj mafijaševe žene-20:10

Zec Petar - Skok u avanturu- 15:00; 16:00; 17:00 

Zlica- 15:40

PETAK 23. JUL

Crna udovica 3D-18:00; 20:40

Crna udovica-19:00 

Dani gneva-22:20

G.I. Joe - Zmijske oči- 18:50; 21:15 

Luka-15:30 

Luka 3D-17:30 

Paklene ulice 9-21:40

Pokajnik-22:30

Senka špijuna- 19:30; 21:50

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave-18:15

Svemirski basket-16:30; 17:40 

Svemirski basket TITL-20:00 

Telohranitelj mafijaševe žene-20:10

Zec Petar - Skok u avanturu- 15:00; 16:00; 17:00 

Zlica- 15:40

UTORAK 27. JUL

Crna udovica 3D-18:00; 20:40

Crna udovica-19:00 

Dani gneva-22:20

G.I. Joe - Zmijske oči- 18:50; 21:15 

Luka-15:30 

Luka 3D-17:30 

Paklene ulice 9-21:40

Pokajnik-22:30

Senka špijuna- 19:30; 21:50

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave-18:15

Svemirski basket-15:15; 16:30; 17:40 

Svemirski basket TITL-20:00 

Telohranitelj mafijaševe žene-20:10

Zec Petar - Skok u avanturu- 15:00; 16:00; 17:00 

SREDA 28. JUL

Avantura u džungli 3D-19:30

Crna udovica 3D-18:00; 20:40

Crna udovica-21:40 

Dani gneva-22:20

G.I. Joe - Zmijske oči- 18:50; 21:15 

Luka-15:30 

Luka 3D-17:30 

Neukrotivi spirit- 16:15

Pokajnik-22:30

Senka špijuna- 19:15; 21:50

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave-18:15

Svemirski basket-16:30; 17:40 

Svemirski basket TITL-20:00 

Zec Petar - Skok u avanturu- 15:00; 16:00; 17:00 

SUBOTA 24. JUL/NEDELJA 25. JUL

Crna udovica 3D-18:00; 20:40

Crna udovica-19:00 

Dani gneva-22:20

G.I. Joe - Zmijske oči-18:50; 21:15

Kućni ljubimci na tajnom zadatku-11:15; 13:15

Luka-11:30; 15:30

Luka 3D-13:30; 17:30 

Neukrotivi Spirit- 12:15; 14:15; 16:15 

Paklene ulice 9-21:40

Pokajnik- 22:30

Senka špijuna- 19:30; 21:50

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave-18:15

Svemirski basket- 11:45; 14:10; 15:15; 16:30; 17:40 

Svemirski basket TITL- 20:00

Telohranitelj mafijaševe žene-20:10

Zec Petar - Skok u avanturu- 11:00; 12:00; 13:00; 14:00; 15:00; 16:00; 17:00

Cineplexx BIG Beograd

ČETVRTAK  22. JUL/ PETAK 23. JUL

Crna udovica-15:40 3D; 18:15; 19:45 3D; 21:30

Dani gneva-20:00

Fatalna-21:15

G.I. Joe - Zmijske oči-19:30; 22:00 

Kućni ljubimci na tajnom zadatku-16:10

Ledeni put-22:30

Luka-15:45

Luka 3D-17:45 

Paklene ulice 9-21:00

Pokajnik- 18:00; 22:40 

Prizivanje zla: Đavo me je naterao-16:30

Senka špijuna- 19:15; 22:20

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave- 18:30; 20:30

Svemirski basket-16:00; 17:00; 18:20

Svemirski basket TITL- 20:45

Telohranitelj mafijaševe žene-18:45

Zec Petar - Skok u avanturu- 15:30; 16:30; 17:30 

PONEDELJAK 26. JUL/UTORAK 27. JUL 

Crna udovica-15:40 3D; 18:15; 19:45 3D; 21:30

Dani gneva-20:00

Fatalna-21:15

G.I. Joe - Zmijske oči-19:30; 22:00 

Ledeni put-22:30

Luka-15:45

PRETPREMIJENO

Neukrotivi Spirit-16:10h

Luka 3D-17:45 

Paklene ulice 9-21:00

Pokajnik- 18:00; 22:40 

Prizivanje zla: Đavo me je naterao-16:30

Senka špijuna- 19:15; 22:20

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave- 18:30; 20:30

Svemirski basket-16:00; 17:00; 18:20

Svemirski basket TITL- 20:45

Telohranitelj mafijaševe žene-18:45

Zec Petar - Skok u avanturu- 15:30; 16:30; 17:30 

SUBOTA 24. JUL/NEDELJA 25. JUL

Crna udovica-13:00; 18:15; 21:30

Crna udovica 3D-15:40; 19:45

Dani gneva- 20:00

Fatalna-21:15

G.I. Joe - Zmijske oči- 19:30; 22:00

Kućni ljubimci na tajnom zadatku- 12:00; 14:00

Ledeni put- 22:30

Luka 3D-11:45; 13:45; 17:45 

Luka-15:45 

PRETPREMIJERNO

Neukrotivi Spirit-11:00; 12:15; 14:15; 16:10 

Paklene ulice 9-21:00

Pokajnik-18:00; 22:40

Prizivanje zla: Đavo me je naterao- 16:30

Senka špijuna- 19:15; 22:20 

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave- 18:30; 20:30

Svemirski basket-11:15; 12:20; 13:40; 14:40; 16:00; 17:00; 18:20

Svemirski basket TITL-20:45 

Telohranitelj mafijaševe žene-18:45

Zec Petar- Skok u avanturu-11:30; 12:30; 13:30; 14:30; 15:30; 16:30; 17:30

Cineplexx 4D Delta City 

ČETVRTAK 22. JUL/PETAK 23. JUL

Beži!-17:40

Crna udovica MX4D 3D- 17:00; 19:30 

Crna udovica 3D- 21:30 

Dani gneva-22:10

G.I. Joe - Zmijske oči-19:45; 21:15 

Kućni ljubimci na tajnom zadatku-16:45

Luka-15:30 

Luka 3D-17:15 

Paklene ulice 9-22:00

Pokajnik-22:50

Senka špijuna-20:00; 22:20

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave-19:00

Svemirski basket SINH-15:00; 16:00; 18:15 

Svemirski basket TITL-19:15 

Telohranitelj mafijaševe žene-20:30

Zec Petar - Skok u avanturu MX4D-15:00 MX4D 

Zec Petar - Skok u avanturu- 16:15; 18:10 

UTORAK 27. JUL

Beži!-16:45

Crna udovica MX4D 3D- 17:00; 19:30 

Crna udovica 3D- 21:30 

Dani gneva-22:10

G.I. Joe - Zmijske oči-19:45; 21:15 

Luka 3D-17:15 

PRETPREMIJERNO

Neukrotivi Spirit-15:45; 17:45

Paklene ulice 9-22:00

Pokajnik-22:50

Senka špijuna-20:00; 22:20

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave-19:00

Svemirski basket SINH-15:00; 16:00; 18:15 

Svemirski basket TITL-19:15 

Telohranitelj mafijaševe žene-20:30

Zec Petar - Skok u avanturu MX4D-15:00 MX4D 

Zec Petar - Skok u avanturu- 16:15; 18:10 

SREDA 28. JUL

PREMIJERA
Avantura u  džungli 3D- 19:00 

Crna udovica MX4D 3D- 17:00; 19:30; 21:30

Dani gneva-22:10

G.I. Joe - Zmijske oči-19:45; 21:15 

Luka 3D-17:15 

PRETPREMIJERNO

Neukrotivi Spirit-15:45; 16:45

Pokajnik-22:50

Senka špijuna-20:00; 22:20

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave-17:40

Svemirski basket SINH-15:00; 16:00; 18:15 

Svemirski basket TITL-19:15 

Telohranitelj mafijaševe žene-20:30

Zec Petar - Skok u avanturu MX4D-15:00 MX4D 

Zec Petar - Skok u avanturu- 16:15; 18:10 

SUBOTA 24. JUL

Beži!- 16:45

Crna udovica MX4D 3D - 17:00; 19:30 

Crna udovica 3D-21:30 

Dani gneva- 22:10

G.I. Joe - Zmijske oči- 19:45; 21:15

Kućni ljubimci na tajnom zadatku-14:00

Luka- 11:30; 14:30

Luka 3D- 12:30; 17:15 

PRETPREMIJERNO

Neukrotivi Spirit- 12:00; 15:45; 17:40

Paklene ulice 9- 22:00

Pokajnik- 22:50

Senka špijuna- 20:00; 22:20 

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave- 19:00

Svemirski basket SINH-12:40; 13:30; 15:00; 16:00; 18:15 

Svemirski basket TITL- 19:15"

Telohranitelj mafijaševe žene-20:30

Zec Petar - Skok u avanturu MX4D-11:00; 13:00; 15:00

Zec Petar - Skok u avanturu -12:15; 14:15; 16:15; 18:10

NEDELJA 25. JUL

Beži!- 19:00

Crna udovica MX4D 3D - 17:00; 19:30 

Crna udovica 3D-21:30 

Dani gneva- 22:10

G.I. Joe - Zmijske oči- 19:45; 21:15

Kućni ljubimci na tajnom zadatku-14:00

Luka- 11:30; 14:30

Luka 3D- 12:30; 17:15 

PRETPREMIJERNO

Neukrotivi Spirit- 12:00; 15:45; 17:40

Paklene ulice 9- 22:00

Pokajnik- 22:50

Senka špijuna- 20:00; 22:20 

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave- 19:00

Svemirski basket SINH-12:40; 13:30; 15:00; 16:00; 18:15 

Svemirski basket TITL- 19:15

Telohranitelj mafijaševe žene-20:30

Zec Petar - Skok u avanturu MX4D-11:00; 13:00; 15:00

Zec Petar - Skok u avanturu -12:15; 14:15; 16:15; 18:10

Cineplexx Galerija Belgrade

ČETVRTAK  22. JUL/ PETAK 23. JUL/PONEDELJAK 26. JUL/UTORAK 27. JUL 

Crna udovica IMAX 3D- 17:30 

Crna udovica 3D-21:20 

G.I. Joe - Zmijske oči  IMAX- 15:00; 20:15; 22:40

G.I. Joe - Zmijske oči- 22:00 

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave-20:00

Svemirski basket-16:45; 17:45 

Svemirski basket TITL-19:00 

Zec Petar - Skok u avanturu-15:45

SUBOTA 24. JUL/NEDELJA 25. JUL

Crna udovica IMAX 3D-12:20; 17:30

Crna udovica 3D-21:20

G.I. Joe - Zmijske oči IMAX- 15:00; 20:15; 22:40

G.I. Joe - Zmijske oči-22:00 

PRETPREMIJERNO

Neukrotivi Spirit- 12:10; 13:45 

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave-20:00

Svemirski basket-14:15; 16:45; 17:45

Svemirski basket TITL-19:00 

Zec Petar - Skok u avanturu-11:45; 15:45

Cineplexx Kragujevac Plaza

ČETVRTAK 22. JUL / PETAK 23. JUL 

Pokajnik – 22:30

Senka špijuna – 19:30, 22:30

G.I. Joe – Zmijske oči – 18:50, 21:15

Svemirski basket: Novo nasleđe SINH – 15:15, 16:30, 17:40

Svemirski basket: Novo nasleđe TITL – 20:00

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave – 18:15

Dani gneva – 21:50

Crna udovica – 19:00

Crna udovica 3D – 18:00, 20:40

Zec Petar: Skok u avanturu SINH – 15:00, 16:00, 17:00

Telohranitelj mafijaševe žene – 15:45, 20:10

Luka SINH – 15:30

Luka SINH 3D – 17:30

SUBOTA 24. JUL /  NEDELJA 25. JUL 

Neukrotivi Spirit SINH – 12:15, 14:20, 16:15

Pokajnik – 22:30

Senka špijuna – 19:30, 22:30

G.I. Joe – Zmijske oči – 18:50, 21:15

Svemirski basket: Novo nasleđe SINH – 11:45, 14:10, 15:15, 16:30, 17:40

Svemirski basket: Novo nasleđe TITL – 20:00

Kućni ljubimci na tajnom zadatku SINH – 11:15, 13:15

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave – 18:15

Dani gneva – 21:50

Crna udovica – 19:00

Crna udovica 3D – 18:00, 20:40

Zec Petar: Skok u avanturu SINH – 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

Telohranitelj mafijaševe žene – 20:10

Luka SINH –  11:30, 15:30

Luka SINH 3D – 13:30, 17:30

UTORAK 27. JUL

Pokajnik – 22:30

Neukrotivi Spirit SINH – 16:15

Senka špijuna – 19:30, 22:30

G.I. Joe – Zmijske oči – 18:50, 21:15

Svemirski basket: Novo nasleđe SINH – 15:15, 16:30, 17:40

Svemirski basket: Novo nasleđe TITL – 20:00

Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave – 18:15

Dani gneva – 21:50

Crna udovica – 19:00

Crna udovica 3D – 18:00, 20:40

Zec Petar: Skok u avanturu SINH – 15:00, 16:00, 17:00

Telohranitelj mafijaševe žene – 20:10

Luka SINH – 15:30

Luka SINH 3D – 17:30

 

 

 

 

Ostavi komentar

Trenutno nema komentara

Preporučeno