Cineplexx UŠĆE Shopping Center

ČETVRTAK 7. mart / PETAK 8.mart / PONEDELJAK 11.mart / UTORAK 12.mart/ SREDA 13.mart
Kako da dresirate svog zmaja 3 sinh/titl – 15:05, 16:10, 17:10, 18:15, 19:40
Kapetan Marvel     - 16:15, 18:45, 21:15
Kapetan Marvel 3D - 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Poslednji Srbin u Hrvatskoj  - 16:20, 20:30   
Crni anđeo - 18:10, 21:30
Zelena knjiga - 17:00, 19:30, 22:00
Tajna svetionika - 16:30, 20:45, 22:50
Psi umiru sami - 18:20
Alita - borbeni anđeo - 17:15
Alita - borbeni anđeo 3D - 21:45
Escape Room - 16:40, 20:40
Instant porodica - 16:50, 19:10
Ledena potera - 20:15, 22:35
Replike    - 18:35, 22:20
Spokoj    - 22:40
Srećan dan smrti 2 - 18:40
Taksi bluz - 20:20, 22:10
Čovek iz senke    - 19:15, 21:50
Aladin – 15:20
Mala gospođica Dulitl – 16:15

SUBOTA 9. mart
Kako da dresirate svog zmaja 3 sinh/titl – 12:00, 13:00, 14:05, 15:05, 16:10, 17:10, 18:15, 19:40
Kapetan Marvel     2D/3D – 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
Poslednji Srbin u Hrvatskoj  - 16:20, 20:30   
Psi umiru sami - 18:20
Tajna svetionika - 16:30, 20:45, 22:50
Zelena knjiga - 17:00, 19:30, 22:00
Akvamen 3D– 13:55
Alita - borbeni anđeo - 17:15
Alita - borbeni anđeo 3D -14:50,  21:45
Crni anđeo - 18:10, 21:30
Escape Room - 16:40, 20:40
Instant porodica - 16:50, 19:10
Ledena potera - 20:15, 22:35
Replike    - 18:35, 22:20
Spokoj    - 22:40
Srećan dan smrti 2 - 18:40
Taksi bluz - 20:20, 22:10
Čovek iz senke    - 19:15, 21:50
Aladin – 12:10, 13:40, 15:20
Mala gospođica Dulitl – 12:15, 14:15, 16:15
Grinč – 11:50
Ko se boji vuka još – 13:10, 14:45
Lego film 2 – 12:20
Mula – 14:30
Povratak Meri Popins – 12:20
Ralf 2 – 12:00, 14:15

NEDELJA 10. mart
BOLJŠOJ BALET Uspavana lepotica – 16:00
Kako da dresirate svog zmaja 3 sinh/titl – 12:00, 13:00, 14:05, 15:05, 16:10, 17:10, 18:15, 19:40
Kapetan Marvel     2D/3D – 12:30, 13:30, 15:00, 16:15, 17:30, 19:00, 20:00, 21:25, 22:30
Poslednji Srbin u Hrvatskoj  - 16:20, 20:30   
Psi umiru sami - 18:20
Tajna svetionika - 16:30, 20:45, 22:50
Zelena knjiga - 17:00, 19:30, 22:00
Akvamen 3D– 13:30
Alita - borbeni anđeo - 17:15
Alita - borbeni anđeo 3D -14:50,  21:45
Crni anđeo - 18:10, 21:30
Escape Room - 20:40
Instant porodica - 16:50, 19:10
Ledena potera - 20:15, 22:35
Replike    - 18:35, 22:20
Spokoj    - 22:40
Srećan dan smrti 2 - 18:40
Taksi bluz - 20:20, 22:10
Čovek iz senke    - 19:15, 21:50
Aladin – 11:50, 13:40, 15:20
Mala gospođica Dulitl – 12:15, 14:15, 16:15
Grinč – 11:50
Ko se boji vuka još – 13:10, 14:45
Lego film 2 – 12:20
Mula – 14:30
Povratak Meri Popins – 12:20
Ralf 2 – 12:00, 14:15

Cineplexx BIG Beograd 

ČETVRTAK 7.mart / PETAK 8.mart/ PONEDELJAK 11.mart / UTORAK 12.mart / SREDA 13.mart
Kako da dresirate svog zmaja 3 sinh – 15:30, 16:10, 17:40, 18:15
Kapetan Marvel - 16:15, 18:45, 21:15
Kapetan Marvel 3D - 15:00, 17:30, 20:00, 22:25
Poslednji Srbin u Hrvatskoj - 16:30, 20:30
Tajna svetionika - 18:20, 22:30
Zelena knjiga - 19:45, 22:15
Crni anđeo - 19:30, 21:50
Mala gospođica Dulitl – 15:15
Aladin i leteći ćilim – 15:00
Ko se boji vuka još 2 -  14:55
Alita - borbeni anđeo - 16:45
Alita - borbeni anđeo 3D - 19:10, 21:30
Escape Room - 15:45
Ledena potera - 17:50
Psi umiru sami    - 22:40
Replike    - 17:15
Taksi bluz - 20:20, 22:10
Čovek iz senke - 20:10

SUBOTA 9.mart / NEDELJA 10.mart
Kako da dresirate svog zmaja 3 – 11:10, 12:00, 13:15, 14:05, 15:30, 16:10, 17:40, 18:15
Kapetan Marvel – 12:30, 16:15, 18:45, 21:15
Kapetan Marvel 3D - 15:00, 17:30, 20:00, 22:25
Crni anđeo - 19:30, 21:50
Poslednji Srbin u Hrvatskoj - 16:30, 20:30
Tajna svetionika - 18:20, 22:30
Zelena knjiga - 19:45, 22:15
Mala gospođica Dulitl – 11:00, 13:00, 15:15
Aladin i leteći ćilim – 11:40, 13:20, 15:00
Ko se boji vuka još 2 – 11:30, 13:10, 14:50
Lego film 2 – 11:50, 14:00
Ralf 2 -  11:15, 13:30
Alita - borbeni anđeo - 16:45
Alita - borbeni anđeo 3D - 19:10, 21:30
Escape Room - 15:45
Ledena potera - 17:50
Psi umiru sami    - 22:40
Replike    - 17:15
Taksi bluz - 20:20, 22:10
Čovek iz senke - 20:10

Cineplexx Delta City Beograd 

ČETVRTAK 7. mart
Crni anđeo - 20:00, 22:20
Kako da dresirate svog zmaja 3 MX4D/ 2D – 15:00, 15:30, 15:55, 17:05, 18:00
Kapetan Marvel     2d/3d/mx4d - 16:35, 19:10, 19:50, 20:00, 21:40, 22:15
Poslednji Srbin u Hrvatskoj - 18:50
Tajna svetionika - 18:00
Zelena knjiga - 19:00, 21:30
Alita - borbeni anđeo MX4D 3D - 17:30
Instant porodica - 22:30
Replike    - 22:25
Taksi bluz - 20:40
Čovek iz senke - 16:15
Mala gospođica Dulitl – 16:00

PETAK 8. mart / PONEDELJAK 11. mart /UTORAK 12. mart / SREDA 13. mart
Crni anđeo - 20:00, 22:20
Kako da dresirate svog zmaja 3 MX4D/ 2D – 15:10, 15:30, 16:10, 17:15, 18:15
Kapetan Marvel     2d/3d/mx4d - 16:35, 19:20,19:50,  20:20, 21:45, 22:15
Poslednji Srbin u Hrvatskoj - 18:50
Tajna svetionika - 18:00
Zelena knjiga - 19:00, 21:30
Alita - borbeni anđeo MX4D 3D - 17:30
Instant porodica - 22:30
Replike    - 22:25
Taksi bluz - 20:40
Čovek iz senke - 16:15
Mala gospođica Dulitl – 16:00

SUBOTA 9. mart / NEDELJA 10.mart
Kako da dresirate svog zmaja 3 MX4D/ 2D – 11:00, 11:30, 12:00, 13:05, 13:30, 14:05, 15:10, 15:30, 16:10, 17:15, 18:15
Kapetan Marvel     - 11:45, 14:10, 16:35, 19:20
Kapetan Marvel 3D - 20:00, 21:40
Kapetan Marvel MX4D 3D - 19:50, 22:15
Crni anđeo - 20:00, 22:20
Poslednji Srbin u Hrvatskoj - 18:50
Tajna svetionika - 18:00
Zelena knjiga - 19:00, 21:30
Alita - borbeni anđeo MX4D 3D - 17:30
Instant porodica - 22:30
Replike    - 22:25
Taksi bluz - 20:40
Čovek iz senke - 16:15
Mala gospođica Dulitl – 12:30, 16:00
Aladin i leteći ćilim – 14:20, 14:30
Ko se boji vuka još – 11:10, 12:45

Cineplexx Kragujevac Plaza

ČETVRTAK 7. mart / PETAK 8. mart / PONEDELJAK 11. mart /UTORAK 12. mart    
Kapetan Marvel - 15:00, 21:15   
Kapetan Marvel 3D - 17:30, 20:00, 22:30
Kako da dresirate svog zmaja 3 SINH – 15:05, 21:15
Kako da dresirate svog zmaja 3 SINH 3D – 16:10, 18:15
Crni anđeo - 19:40, 22:00   
Poslednji Srbin u Hrvatskoj - 16:40, 20:30   
Tajna svetionika - 18:30, 22:20
Zelena knjiga - 19:15, 21:45
Psi umiru sami -    16:50
Ledena potera - 17:20       
Replike - 15:10   
Taksi bluz - 20:20, 22:10       
Čovek iz senke - 18:40
Mala gospođica Dulitl SINH – 14:50
   
SREDA 13. mart    
Kapetan Marvel - 15:00, 21:15   
Kapetan Marvel 3D - 17:30, 20:00, 22:30
Kako da dresirate svog zmaja 3 SINH – 15:05, 17:10
Kako da dresirate svog zmaja 3 SINH 3D – 16:10, 18:15   
Zelena knjiga - 19:15, 21:45
Tajna svetionika - 18:30, 22:20   
Alita - borbeni anđeo - 16:00   
Alita - borbeni anđeo 3D - 20:20, 22:40   
Crni anđeo - 19:40, 22:00
Ledena potera - 20:00, 17:20   
Poslednji Srbin u Hrvatskoj - 16:40, 20:30   
Mala gospođica Dulitl SINH – 14:50
Psi umiru sami     - 17:00, 20:40, 16:50   
Replike - 19:50, 22:00, 15:10   
Taksi bluz - 18:30, 20:20, 22:10, 20:20, 22:10   
Čovek iz senke - 16:40, 19:15, 21:50, 18:40

SUBOTA 9. mart /NEDELJA 10. mart
Kapetan Marvel     - 15:00, 21:15   
Kapetan Marvel 3D - 12:30, 17:30, 20:00, 22:30
Kako da dresirate svog zmaja 3 SINH – 13:00, 15:05, 17:10
Kako da dresirate svog zmaja 3 SINH 3D – 1200, 14:05, 16:10, 18:15   
Tajna svetionika - 18:30, 22:20   
Poslednji Srbin u Hrvatskoj - 16:40, 20:30
Zelena knjiga - 19:15, 21:45
Psi umiru sami - 16:50   
Alita - borbeni anđeo 3D - 14:30   
Aladin I leteći ćilim SINH – 11:50, 13:30
Crni anđeo - 19:40, 22:00   
Ledena potera - 17:20
Replike - 15:10   
Taksi bluz - 20:20, 22:10       
Čovek iz senke - 18:40
Ko se boji vuka još 2 SINH 3D – 12:55
Mala gospođica Dulitl SINH – 12:40, 14:40