Bioskop
03.06.2021.

Repertoar u bioskopima Cineplexx do 09. juna

Cineplexx UŠĆE Shopping Center

ČETVRTAK 3. JUN

Crna Gora - Podeljena zemlja-20:40

Devojka koja obećava-21:00

Do kraja-17:20

Godzila protiv Konga-16:40 3D

Kako dalje-18:00

Kruds: Novo doba-16:30 3D; 17:25; 18:30 3D; 19:20 titl.

Lihvar-19:00

Mainstream-21:20

Moja godina sa Selindžerom-20:15

Mortal Kombat- 19:40

Niko-22:20

Oni koji mi žele smrt- 22:30

PETAK 4. JUN/ PONEDELJAK 7.JUN/ UTORAK 8. JUN

Crna Gora - Podeljena zemlja-20:40

Devojka koja obećava-21:00

Do kraja-17:20

Godzila protiv Konga-17:00 3D

Kako dalje-18:00

Kruds: Novo doba-16:30 3D; 17:30; 18:30 3D; 19:20 titl.

Lihvar-19:00

Mainstream-21:20

Moja godina sa Selindžerom-20:15

Mortal Kombat- 19:40

Niko-22:20

Oni koji mi žele smrt- 22:30

SUBOTA 5. JUN/NEDELJA 6. JUN

Crna Gora - Podeljena zemlja- 20:40

Devojka koja obećava- 21:00

Do kraja-17:20

Duša- 14:45

Godzila protiv Konga-15:20; 17:00 3D     

Kako dalje-18:00

Kruds: Novo doba-12:30 3D; 13:30; 14:30 3D; 15:30; 16:30 3D; 17:30; 18:30 3D; 19:20 titl.

Lihvar-19:00

Mainstream-21:20

Moja godina sa Selindžerom-20:15

Mortal Kombat-19:40

Niko-22:20

Oni koji mi žele smrt-22:30

Cineplexx BEO Shopping Center

ČETVRTAK 3. JUN

Godzila protiv Konga-16:40

Kruds: Novo doba-16:00 3D; 17:00; 18:00 3D

Lihvar-22:00

Moja godina sa Selindžerom-19:00

Prizivanje zla: Đavo me je naterao-17:15; 18:30; 19:30; 20:45; 21:45

Tiho mesto 2-16:15; 20:15; 21:15; 22:15

Zlica- 16:00; 18:15; 19:15; 21:00

PETAK 4. JUN/ UTORAK 8. JUN/ SREDA 9. JUN

Godzila protiv Konga-16:40

Kruds: Novo doba-16:00 3D; 17:00; 18:00 3D

Lihvar-22:00

Moja godina sa Selindžerom-19:00

Prizivanje zla: Đavo me je naterao- 16:00; 18:30; 19:30; 20:45; 21:45

Tiho mesto 2-16:15; 20:15; 21:15; 22:15

Zlica- 16:45; 18:15; 19:15; 21:00

SUBOTA 5. JUN/NEDELJA 6. JUN

Duša-13:15

Godzila protiv Konga-16:45

Kruds: Novo doba- 11:00; 12:00 3D; 13:00; 14:00 3D; 15:00; 16:00 3D; 17:00; 18:00 3D

Lihvar- 22:00

Moja godina sa Selindžerom- 19:00

Prizivanje zla: Đavo me je naterao-16:15; 18:30; 19:30; 20:45; 21:45

Raja i poslednji zmaj- 12:45

Tiho mesto 2-15:15; 17:30; 20:15; 21:15; 22:15

Tom i Džeri-12:15

Zlica-14:15; 15:30; 18:15; 19:15; 21:00

Cineplexx BIG Beograd

ČETVRTAK 3. JUN/PETAK 4. JUN/ PONEDELJAK 7.JUN/ UTORAK 8. JUN

Kruds: Novo doba-16:00; 17:00 3D; 18:00

Lihvar-21:30

Mainstream-20:30

Moja godina sa Selindžerom-19:00

Oni koji mi žele smrt-22:20

Prizivanje zla: Đavo me je naterao-16:15; 17:15; 18:45; 19:30; 21:15; 22:10

Tiho mesto 2-16:30; 18:15; 20:00; 22:30

Zlica- 16:45; 18:30; 19:15; 21:00; 22:00

SUBOTA 5. JUN/NEDELJA 6. JUN

Duša- 11:30

Kruds: Novo doba-11:00 3D; 12:00; 13:00 3D; 14:00; 15:00 3D; 16:00; 17:00 3D; 18:00

Lihvar- 21:30

Mainstream- 20:30

Moja godina sa Selindžerom-19:15

Oni koji mi žele smrt- 22:20

Prizivanje zla: Đavo me je naterao-14:00; 15:15; 16:15; 17:30; 18:45; 19:45; 21:15; 22:10

Raja i poslednji zmaj-11:45; 12:45           

Tiho mesto 2-14:30; 16:30; 18:15; 20:00; 22:30

Tom i Džeri-12:20

Zlica- 13:15; 14:20; 15:45; 17:00; 18:30; 19:30; 21:00; 22:00

Cineplexx 4D Delta City 

ČETVRTAK 3. JUN/PETAK 4. JUN/ UTORAK 8. JUN/ SREDA 9. JUN

Kruds: Novo doba-16:00 3D; 16:15 MX4D 3D; 17:00; 18:00 3D

Lihvar-20:10

Oni koji mi žele smrt-22:40

Prizivanje zla: Đavo me je naterao-17:15;19:30;20:15 MX4D ;21:40; 22:30 MX4D

Raja i poslednji zmaj-16:30

Tiho mesto 2-18:15 MX4D; 18:45; 20:45; 22:45

Zlica- 17:30; 19:00; 20:00; 21:45

Živ čovek-22:00

SUBOTA 5. JUN/NEDELJA 6. JUN

Kruds: Novo doba-11:00; 12:00 3D; 12:15 MX4D 3D; 13:00; 14:00 3D; 14:15 MX4D 3D; 15:00; 16:00 3D; 16:15 MX4D 3D; 17:00; 18:00 3D

Lihvar-20:10

Oni koji mi žele smrt-22:40

Prizivanje zla: Đavo me je naterao-14:45;17:00; 19:15; 20:15 MX4D; 21:30; 22:30 MX4D

Raja i poslednji zmaj-11:15; 13:45

Tiho mesto 2- 18:15 MX4D; 18:45; 20:45; 22:45

Tom i Džeri-12:45

Zlica- 12:30; 15:00; 16:15; 17:30; 19:00; 20:00; 21:45

Živ čovek- 22:00

Cineplexx Galerija Belgrade

ČETVRTAK 3. JUN

Kruds: Novo doba-17:30 3D

Prizivanje zla: Đavo me je naterao- 17:15 IMAX; 19:30 IMAX; 19:45; 21:45 IMAX

Tiho mesto 2-18:00; 22:30

Zlica- 20:00; 22:00

PETAK 4. JUN/ PONEDELJAK 7.JUN/ UTORAK 8. JUN

Kruds: Novo doba-17:15 3D

Prizivanje zla: Đavo me je naterao- 16:15 IMAX; 18:15 ; 20:30 IMAX; 22:45 IMAX

Tiho mesto 2-18:00; 22:30

Zlica- 20:00; 22:00

SUBOTA 5. JUN/NEDELJA 6. JUN

Kruds: Novo doba-12:15; 13:15 3D; 15:15; 17:15 3D

Prizivanje zla: Đavo me je naterao- 12:00 IMAX; 16:15 IMAX; 18:15; 20:30 IMAX; 22:45 IMAX

Tiho mesto 2-14:15 IMAX; 18:30 IMAX; 20:45; 22:55

Zlica-15:45; 19:15; 21:45

Cineplexx Kragujevac Plaza

ČETVRTAK 3. JUN

Kruds: Novo doba-16:00 3D; 17:00; 18:00 3D

Lihvar- 22:00

Moja godina sa Selindžerom-19:00

Prizivanje zla: Đavo me je naterao-17:15; 18:30; 19:30; 20:45; 22:00

Tiho mesto 2-17:15; 20:15; 21:15; 22:15

Zlica- 16:00; 18:15; 19:15; 21:00

PETAK 4. JUN/ UTORAK 8. JUN

Kruds: Novo doba-16:00 3D; 17:00; 18:00 3D

Lihvar- 22:00

Moja godina sa Selindžerom-19:00

Prizivanje zla: Đavo me je naterao-17:30; 18:30; 19:45; 20:45; 22:00

Tiho mesto 2-17:15; 20:15; 21:15; 22:15

Zlica- 16:00; 18:15; 19:15; 21:00

SUBOTA 5. JUN/NEDELJA 6. JUN

Duša- 13:15

Kruds: Novo doba-12:00 3D; 13:00; 14:00 3D; 15:00; 16:00 3D; 17:00; 18:00 3D

Lihvar- 22:00

Moja godina sa Selindžerom-19:00

Prizivanje zla: Đavo me je naterao- 16:15; 17:30; 18:30; 19:45; 20:45; 22:00

Raja i poslednji zmaj- 13:45

Tiho mesto 2-15:15; 17:15; 20:15; 21:15; 22:15

Tom i Džeri- 12:15

Zlica-14:15; 15:30; 18:15; 19:15; 21:00

 

 

 

Ostavi komentar

Trenutno nema komentara

Preporučeno