Bioskop
16.06.2021.

Repertoar u bioskopima Cineplexx do 23. juna

Cineplexx UŠĆE Shopping Center

ČETVRTAK 17. JUN / PETAK 18. JUN / PONEDELJAK 21. JUN / UTORAK 22. JUN

Luka SINH – 15:30, 17:00

Luka SINH 3D – 16:00, 18:00

Dohvati nebo – 18:15

Izbrisana istorija – 20:00

Paklene ulice 9 – 15:45, 16:45, 17:45, 18:45, 19:45, 20:45, 21:45, 22:45

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 16:00, 18:30, 20:00, 21:00, 22:10

Zlica – 17:10, 19:00, 21:30

Tiho mesto 2 – 20:30, 22:30

Živ čovek – 21:15

Raja i poslednji zmaj SINH – 16:15

Insajder – 19:40

Crna Gora – podeljena zemlja – 19:30

Devojka koja obećava – 22:20

Godzila protiv Konga – 15:40

Godzila protiv Konga 3D – 18:00

Kruds: Novo doba SINH – 17:30

Kruds: Novo doba SINH 3D – 16:30, 18:30

Lihvar – 20:15

Niko – 21:30

Oni koji mi žele smrt – 22:00

SUBOTA 19. JUN / NEDELJA 20. JUN

Luka SINH – 11:00, 13:00, 15:00 17:00

Luka SINH 3D – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

Dohvati nebo – 18:15

Izbrisana istorija – 20:00

Paklene ulice 9 – 15:45, 16:45, 17:45, 18:45, 19:45, 20:45, 21:45, 22:45

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 16:00, 18:30, 20:00, 21:00, 22:10

Zlica – 17:10, 19:00, 21:30

Tiho mesto 2 – 20:30, 22:30

Živ čovek – 21:15

Raja i poslednji zmaj SINH – 16:15

Insajder – 19:40

Crna Gora – podeljena zemlja – 19:30

Devojka koja obećava – 22:20

Godzila protiv Konga – 15:40

Godzila protiv Konga 3D – 18:00

Kruds: Novo doba SINH – 11:15, 15:30, 17:30

Kruds: Novo doba SINH 3D – 12:30, 14:30, 16:30, 18:30

Lihvar – 20:15

Niko – 21:30

Oni koji mi žele smrt – 22:00

Duša SINH – 13:15

Tom i Džeri SINH – 12:15, 14:15

Cineplexx BEO Shopping Center

ČETVRTAK 17. JUN / PETAK 18. JUN / UTORAK 22. JUN / SREDA 23. JUN

Luka SINH – 15:30, 17:30

Luka SINH 3D – 16:30, 18:30

Izbrisana istorija – 20:15

Kruds: Novo doba SINH – 16:00, 17:00

Paklene ulice 9 – 16:15, 17:15, 19:00, 20:00, 21:45, 22:30

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:00, 19:15, 21:30, 22:40

Zlica – 19:30, 22:00

Tiho mesto 2 – 20:30, 22:50

SUBOTA 19. JUN / NEDELJA 20. JUN

Luka SINH – 11:30, 13:30, 15:30, 17:30

Luka SINH 3D –  12:30, 14:30, 16:30, 18:30

Izbrisana istorija – 20:15

Kruds: Novo doba SINH – 11:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

Paklene ulice 9 – 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19:00, 20:00, 21:45, 22:30

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:00, 19:15, 21:30, 22:40

Zlica – 19:30, 22:00

Tiho mesto 2 – 20:30, 22:50

Duša SINH – 11:15

Raja i poslednji zmaj SINH – 12:15

Tom i Džeri SINH – 12:00

Cineplexx BIG Beograd

ČETVRTAK 17. JUN / PETAK 18. JUN / PONEDELJAK 21. JUN / UTORAK 22. JUN

Luka SINH – 17:00

Luka SINH 3D – 16:00, 18:00

Izbrisana istorija – 19:30

Kruds: Novo doba SINH – 16:30

Kruds: Novo doba SINH 3D – 17:30

Paklene ulice 9 – 15:45, 16:45, 18:45, 19:45, 21:30, 22:20

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:30, 20:00, 22:10

Zlica – 19:15, 20:45, 22:00

Tiho mesto 2 – 18:15, 20:15, 22:40

Lihvar – 21:45

SUBOTA 19. JUN / NEDELJA 20. JUN

Luka SINH – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Luka SINH 3D – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

Izbrisana istorija – 19:30

Kruds: Novo doba SINH – 16:30

Kruds: Novo doba SINH 3D – 17:30

Paklene ulice 9 – 13:00,  15:45, 16:45, 18:45, 19:45, 21:30, 22:20

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:30, 20:00, 22:10

Zlica – 19:15, 20:45, 22:00

Tiho mesto 2 – 18:15, 20:15, 22:40

Lihvar – 21:45

Raja i poslednji zmaj SINH – 13:20, 15:40

Tom i Džeri SINH – 14:45

Cineplexx 4D Delta City 

ČETVRTAK 17. JUN / PETAK 18. JUN / UTORAK 22. JUN / SREDA 23. JUN

Luka SINH – 15:30, 17:30

Luka SINH 3D – 16:30, 18:40

Kruds: Novo doba SINH – 14:00, 16:00

Kruds: Novo doba SINH 3D – 13:00, 15:00, 17:00

Paklene ulice 9 – 18:30, 19:30, 21:15, 22:15

Paklene ulice MX4D 2D – 15:45, 17:15, 20:00

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 19:15, 21:30

Prizivanje zla: Đavo me je naterao MX4D 2D – 22:45

Zlica – 18:00, 20:45

Tiho mesto 2 – 20:30, 22:30

SUBOTA 19. JUN / NEDELJA 20. JUN

Luka SINH – 11:30, 13:30, 15:30, 17:30

Luka SINH 3D – 12:30, 14:30, 16:30, 18:40

Kruds: Novo doba SINH –  14:00, 16:00

Kruds: Novo doba SINH 3D –  11:00, 12:30, 13:00, 15:00, 16:30, 18:40

Kruds: Novo doba MX4D 3D SINH – 11:15, 13:15, 15:15

Paklene ulice 9 – 18:30, 19:30, 21:15, 22:15

Paklene ulice MX4D 2D – 15:45, 17:15, 20:00

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 19:15, 21:30

Prizivanje zla: Đavo me je naterao MX4D 2D – 22:45

Zlica – 18:00, 20:45

Tiho mesto 2 – 20:30, 22:30

Raja i poslednji zmaj SINH – 12:45

Tom i Džeri SINH – 11:45

Cineplexx Galerija Belgrade

ČETVRTAK 17. JUN / PETAK 18. JUN / PONEDELJAK 21. JUN / UTORAK 22. JUN

Luka SINH – 16:00

Luka SINH 3D – 17:00

Paklene ulice 9 – 19:00, 21:45

Paklene ulice 9 IMAX 2D – 17:15, 20:00, 22:40

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:00

Zlica – 20:15

Tiho mesto 2 – 22:50

SUBOTA 19. JUN / NEDELJA 20. JUN

Luka SINH – 13:00, 16:00

Luka SINH 3D – 15:00, 17:00

Kruds: Novo doba SINH – 12:00

Kruds: Novo doba SINH 3D – 14:00

Paklene ulice 9 – 19:00, 21:45

Paklene ulice 9 IMAX 2D – 11:45, 14:30, 17:15, 20:00, 22:40

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:00

Zlica – 20:15

Tiho mesto 2 – 22:50

Cineplexx Kragujevac Plaza

ČETVRTAK 17. JUN / PETAK 18. JUN / UTORAK 22. JUN

Luka SINH – 17:30

Luka SINH 3D – 16:30, 18:30

Izbrisana istorija – 20:15

Kruds: Novo doba SINH – 16:00, 17:00

Paklene ulice 9 – 16:15, 17:15, 19:00, 21:45, 22:30

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:00, 19:15, 21:30

Zlica – 19:30, 22:00

Tiho mesto 2 – 20:30, 22:00

Lihvar – 22:20

SUBOTA 19. JUN / NEDELJA 20. JUN

Luka SINH – 11:30, 13:30, 15:30, 17:30

Luka SINH 3D –  12:30, 14:30, 16:30, 18:30

Izbrisana istorija – 20:15

Kruds: Novo doba SINH – 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

Paklene ulice 9 – 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19:00, 21:45, 22:30

Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:00, 19:15, 21:30

Zlica – 19:30, 22:00

Tiho mesto 2 – 20:30, 22:00

Lihvar – 22:20

Raja i poslednji zmaj SINH – 12:15

Tom i Džeri SINH - 11:15

 

 

 

Ostavi komentar

Trenutno nema komentara

Preporučeno