Bioskop
20.11.2019.

Zaleđeno kraljevstvo II u bioskopima od 21. novembra

Cineplexx UŠĆE Shopping Center

ČETVRTAK 21. NOVEMBAR

Zaleđeno kraljevstvo 2 

SINH - 15:40; 16:15 3D; 16:40 3D; 17:45; 18:20 3D; 18:45 3D

TITL - 19:45

Čovek koji je kupio Mesec -  20:00; 22:45  

Koža - 20:25; 22:30

Džeksi - 19:00; 20:45

Realna priča -  16:10; 18:05; 20:00; 22:00

Le Man ’66: Slavna 24 sata -  16:00; 19:10; 20:50

Dnevnik Diane Budisavljević -   21:00

Porodica Adams SINH -  15:30 3D; 16:30; 17:20 3D

Dr Sleep -  22:05

Bitka za Midvej -  22:20

Terminator – Mračna sudbina - 17:15; 21:50

Ekipa -  18:15; 20:20; 22:50

Džudi -  22:10

Bol i slava -  18:45   

Grdana – Gospodarica zla

SINH - 17:00 3D

TITL - 19:20; 21:40 3D

Vojna akademija 5 -  16:30

Jeti – Snežni čovek SINH -  15:15 3D

Džoker -   16:25; 20:25; 22:45

PETAK 22. NOVEMBAR/ PONEDELJAK 25. NOVEMBAR/ UTORAK 26. NOVEMBAR/ SREDA 27. NOVEMBAR

Zaleđeno kraljevstvo 2 

SINH - 15:40; 16:15 3D; 16:40 3D; 17:45; 18:20 3D; 18:45 3D

TITL - 19:45

Čovek koji je kupio Mesec -  20:30; 22:30

Koža - 20:25; 22:30

Džeksi - 19:00; 20:45

Realna priča - 16:10; 18:05; 20:00; 22:00

Le Man ’66: Slavna 24 sata - 16:00; 19:10; 20:50

Dnevnik Diane Budisavljević -  21:00

Porodica Adams SINH - 15:30 3D; 16:30; 17:20 3D

Dr Sleep - 22:05

Bitka za Midvej -  22:20

Terminator – Mračna sudbina - 17:15; 21:50

Ekipa - 18:15; 20:20; 22:50

Džudi - 22:10  

Bol i slava - 18:45    

Grdana – Gospodarica zla

SINH - 17:00 3D

TITL - 19:20; 21:40 3D

Vojna akademija 5 - 16:30

Jeti – Snežni čovek SINH -  15:15 3D

Džoker -  15:25; 17:50; 20:15; 22:40  

SUBOTA 23. NOVEMBAR

Aknaten – direktan prenos opera iz Metropolitena – 18:55

Zaleđeno kraljevstvo 2 

SINH - 11:30; 12:00 3D; 12:30 3D; 13:35; 14:05 3D; 14:35 3D; 15:40; 16:15 3D; 16:40 3D; 17:45; 18:20 3D

TITL - 19:45

Čovek koji je kupio Mesec - 20:30; 22:30 

Koža - 20:25; 22:30

Džeksi -  14:30; 19:00; 20:45

Realna priča - 16:10; 18:05; 20:00; 22:00

Le Man ’66: Slavna 24 sata -  16:00; 19:10

Dnevnik Diane Budisavljević -  21:00

Porodica Adams SINH -  11:50 3D; 12:50; 13:40 3D; 14:45; 15:30 3D; 16:30; 17:20 3D

Dr Sleep – 13:30; 22:05

Bitka za Midvej -  22:20

Terminator – Mračna sudbina - 17:15; 21:50

Fiksizi – Majstorčići SINH - 11:40

Ovčica Šone – Farmagedon SINH - 11:45

Ekipa  - 18:15; 20:20; 22:50

Džudi - 22:10 

Bol i slava -  18:45   

Grdana – Gospodarica zla

SINH - 12:20 3D; 14:40; 17:00 3D

TITL - 19:20; 21:40 3D

Blizanac - 12:10 3D

Vojna akademija 5 - 16:30

Jeti- Snežni čovek SINH - 13:15; 15:15 3D

Džoker -  13:00; 15:25; 17:50; 20:15; 22:40

Priča o igračkama 4 SINH - 12:00; 14:00 3D

NEDELJA 24. NOVEMBAR 

Zaleđeno kraljevstvo 2 

SINH - 11:30; 12:00 3D; 12:30 3D; 13:35; 14:05 3D; 14:35 3D; 15:40; 16:15 3D; 16:40 3D; 17:45; 18:20 3D

TITL - 19:45

Čovek koji je kupio Mesec - 20:30; 22:30 

Koža - 20:25; 22:30

Džeksi - 14:30; 19:00; 20:45

Realna priča - 16:10; 18:05; 20:00; 22:00

Le Man ’66: Slavna 24 sata - 16:00; 19:10; 20:50

Dnevnik Diane Budisavljević -  21:00

Porodica Adams SINH - 11:50 3D; 12:50; 13:40 3D; 14:45; 15:30 3D; 16:30; 17:20 3D

Dr Sleep - 13:30; 22:05

Bitka za Midvej - 22:20

Terminator – Mračna sudbina - 17:15; 21:50

Fiksizi – Majstorčići SINH - 11:40

Ovčica Šone – Farmagedon SINH - 11:45  

Ekipa - 18:15; 20:20; 22:50

Džudi - 22:10 

Bol i slava -  18:45   

Grdana – Gospodarica zla

SINH - 12:20 3D; 14:40; 17:00 3D

TITL - 19:20; 21:40 3D

Blizanac - 12:10 3D

Vojna akademija 5 - 16:30

Jeti- Snežni čovek SINH - 13:15; 15:15 3D 

Džoker - 13:00; 15:25; 17:50; 20:15; 22:40

Priča o igračkama 4 SINH - 12:00; 14:00 3D   

Cineplexx BIG Beograd 

ČETVRTAK 21. NOVEMBAR/PETAK 22. NOVEMBAR/ PONEDELJAK 25. NOVEMBAR/ UTORAK 26. NOVEMBAR/ SREDA 27. NOVEMBAR

Bitka za Midvej- 15:00

Bol i slava- 22:30

Čovek koji je kupio mesec- 21:40

Dnevnik Diane Budisavljević- 20:40

Doktor Sleep- 15:20

Džeksi- 20:15; 22:05

Džoker- 19:30; 21:50

Ekipa- 17:40; 19:40

Grdana- Gospodarica zla

SINH-16:50 3D;

TITL- 19:10; 21:30 3D    

Koža- 18:15

Le man`66: Slavna 24 sata- 18:00; 21:00

Porodica Adams- 15:40; 16:40 3D; 17:30; 18:30 3D    

Realna priča- 16:00; 20:30; 22:20

Terminator: Mračna sudbina- 21:20

Zaleđeno kraljevstvo 2-

SINH- 14:45 3D; 15:15; 16:15 3D; 17:20;18:20 3D

TITL-19:15

SUBOTA 23. NOVEMBAR

Bitka za Midvej - 15:00

Bol i slava- 22:30

Čovek koji je kupio mesec- 21:40

Dnevnik Diane Budisavljević- 20:40

Doktor Sleep- 15:20

Džeksi- 20:15; 22:00

Džoker- 19:30; 21:50

Ekipa- 17:40; 19:40

Fiksizi: Majstorčići- 11:30; 13:15

Grdana-Gospodarica zla

SINH- 12:10 3D; 14:30; 16:50 3D;

TITL- 19:10; 21:30 3D

Jeti - Snežni čovek- 11:20; 13:20 3D

Koža- 18:15

Kralj Lavova- 11:40 3D

Le man`66: Slavna 24 sata- 18:00; 21:00

Porodica Adams- 11:10 3D; 11:50; 13:00 3D; 13:45; 14:50 3D; 15:40; 16:40 3D; 17:30; 18:30 3D

Priča o igračkama 4- 14:00 3D

Realna priča- 16:00; 20:30; 22:20 

Terminator: Mračna sudbina- 21:20

Zaleđeno kraljevstvo 2

SINH- 11:00; 12:00 3D; 13:10 ; 14:10 3D; 15:15; 16:15 3D; 17:20; 18:20 3D

TITL- 19:15 

NEDELJA 24. NOVEMBAR

Bitka za Midvej - 15:00

Bol i slava- 22:30

Čovek koji je kupio mesec- 21:40

Dnevnik Diane Budisavljević- 20:40

Doktor Sleep- 15:20

Džeksi- 20:15; 22:00

Džoker- 19:30; 21:50

Ekipa- 17:40; 19:40

Fiksizi: Majstorčići- 13:15

Grdana-Gospodarica zla

SINH- 12:10 3D; 14:30; 16:50 3D;

TITL- 19:10; 21:30 3D

Jeti - Snežni čovek- 11:20; 13:20 3D

Koža- 18:15

Kralj Lavova- 11:40 3D

Le man`66: Slavna 24 sata- 18:00; 21:00

Porodica Adams- 11:10 3D; 11:50; 13:00 3D; 13:45; 14:50 3D; 15:40; 16:40 3D; 17:30; 18:30 3D

Priča o igračkama 4- 14:00 3D

Realna priča- 16:00; 20:30; 22:20 

Terminator: Mračna sudbina- 21:20

Zaleđeno kraljevstvo 2

SINH- 11:00; 12:00 3D; 13:10 ; 14:10 3D; 15:15; 16:15 3D; 17:20; 18:20 3D

TITL- 19:15 

Cineplexx Delta City Beograd 

ČETVRTAK 21. NOVEMBAR/PETAK 22. NOVEMBAR /UTORAK 26. NOVEMBAR/ SREDA 27. NOVEMBAR

Džeksi- 18:30; 22:20 

Džoker- 19:45

Ekipa- 20:15

Grdana - Gospodarica zla

SINH- 17:00 3D; 17:30 MX4D 3D

TITL- 19:45 MX4D 3D; 21:20 

Koža- 22:15

Le man`66: Slavna 24 sata- 19:30; 22:00 MX4D 

Porodica Adams- 15:00; 16:10 3D; 16:45;18:00 3D

Realna priča- 20:30; 22:30

Terminator: Mračna sudbina- 22:10

Zaleđeno kraljevstvo 2

SINH- 15:15; 15:30 MX4D 3D; 16:15 3D; 17:20; 18:20 3D

TITL- 19:15 titl

SUBOTA 23. NOVEMBAR/ NEDELJA 24. NOVEMBAR

Džeksi- 18:30; 22:20

Džoker- 19:45

Ekipa- 20:15

Grdana - Gospodarica zla

SINH- 17:00 3D; 17:30 MX4D 3D

TITL- 19:45 MX4D 3D; 21:20 

Jeti - Snežni čovek- 10:50 3D; 12:50; 14:50 3D

Koža- 22:15

Le man`66: Slavna 24 sata- 19:30; 22:00 MX4D

Porodica Adams- 11:30; 12:30 3D; 13:15; 14:20 3D; 15:00; 16:10 3D; 16:45; 18:00 3D

Realna priča- 20:30; 22:30

Terminator: Mračna sudbina- 22:10;

Zaleđeno kraljevstvo 2

SINH- 11:00; 11:30 MX4D 3D; 12:00 3D; 13:10; 13:30 MX4D 3D; 14:10 3D; 15:15; 15:30 MX4D 3D; 16:15 3D; 17:20; 18:20 3D

TITL- 19:15 

PONEDELJAK 25. NOVEMBAR

Džeksi- 18:30; 22:20 

Džoker- 19:45

Ekipa- 20:15

Grdana - Gospodarica zla

SINH- 17:00 3D; 17:30 MX4D 3D

TITL- 19:45 MX4D 3D; 21:20 

Koža- 22:15

Le man`66: Slavna 24 sata- 19:30; 22:00 MX4D 

Porodica Adams- 15:00; 16:45;18:00 3D

Realna priča- 20:30; 22:30

Terminator: Mračna sudbina- 22:10

Zaleđeno kraljevstvo 2

SINH- 15:15; 15:30 MX4D 3D; 16:15 3D; 17:20; 18:20 3D

TITL- 19:15 

Cineplexx Kragujevac Plaza

ČETVRTAK 21. NOVEMBAR / PETAK 22. NOVEMBAR / PONEDELJAK 25. NOVEMBAR/ UTORAK 26. NOVEMBAR / SREDA 27. NOVEMBAR 

Zaleđeno kraljevstvo 2 SINH – 15:40, 17:45

Zaleđeno kraljevstvo 2 SINH 3D – 16:10, 18:45

Zaleđeno kraljevstvo 2 TITL – 19:45

Džeksi – 16:45, 22:00

Čovek koji je kupio mesec – 21:50

Koža – 21:30

Realna priča – 18:30, 20:20, 22:30

Le man ’66: Slavna 24 sata – 18:30

Dnevnik Diane Budisavljević – 17:30

Bitka za Midvej – 22:10

Porodica Adams SINH – 15:00

Porodica Adams SINH 3D – 16:00

Terminator: Mračna sudbina – 19:30

Ekipa – 20:50, 22:45

Grdana: Gospodarica zla SINH – 16:10

Grdana: Gospodarica zla TITL 3D – 17:50

Džoker – 22:10

Vojna akademija 5 – 15:10

SUBOTA 23. NOVEMBAR /NEDELJA 24. NOVEMBAR 

Zaleđeno kraljevstvo 2 SINH – 11:30, 13:35, 15:40, 17:45

Zaleđeno kraljevstvo 2 SINH 3D – 12:30, 14:35, 16:10, 18:45

Zaleđeno kraljevstvo 2 TITL – 19:45

Džeksi – 16:45, 22:00

Čovek koji je kupio mesec – 21:50

Koža – 21:30

Realna priča – 18:30, 20:20, 22:30

Le man ’66: Slavna 24 sata – 18:30

Dnevnik Diane Budisavljević – 17:30

Bitka za Midvej – 22:10

Porodica Adams SINH – 13:15, 15:00

Porodica Adams SINH 3D – 12:15, 14:10, 16:00

Terminator: Mračna sudbina – 19:30

Ekipa – 20:50, 22:45

Grdana: Gospodarica zla SINH – 16:10

Grdana: Gospodarica zla SINH 3D – 13:45

Grdana: Gospodarica zla TITL 3D – 17:50

Džoker – 22:10

Vojna akademija 5 – 15:10

Fiksizi Majstorčići SINH – 12:00

Jeti: Snežni čovek SINH – 13:00

 

Ostavi komentar

Preporučeno