Bioskop
17.10.2019.

Grdana, Gospodarica zla čeka vas u Cineplexxu

Cineplexx UŠĆE Shopping Center

ČETVRTAK 16. OKTOBAR 

Grdana – Gospodarica zla SINH– 15:20 3D, 16:10, 17:40 3D, 18:30 3D, 

Grdana – Gospodarica zla TITL –18:10, 20:00 3D, 21:00, 22:20 3D

Povratak u Zomblend - 18:30; 20:30; 22:30; 

Džoker- 15:25; 16:45; 17:50; 19:10; 20:15; 21:30; 22:40;

Blizanac – 15:50; 20:30 3D; 21:20; 22:45 3D; 

Vojna akademija 5 – 15:00; 17:20; 19:40; 22:00;

Lov - 22:25;

Ad astra- 20:20; 

Bilo jednom... u Holivudu- 19:20; 

Jeti: Snežni čovek SINH - 15:30 3D; 16:30; 17:30 3D

Prevarantkinje sa Vol Strita – 19:30; 21:40;

Rambo: Do poslednje kapi krvi - 22:45        

TO: Drugo poglavlje – 16:10; 

PETAK 18. OKTOBAR

Grdana – Gospodarica zla SINH– 15:20 3D, 16:30, 17:40 3D 

Grdana – Gospodarica zla TITL –18:50, 20:00 3D, 21:10, 22:20 3D

Povratak u Zomblend - 18:30; 20:30; 22:30;

Džoker- 15:25; 16:45; 17:50; 19:10; 20:15; 21:30; 22:40;

Blizanac – 15:50; 18:10, 20:30 3D; 21:20; 22:45 3D; 

Lov - 22:25;

Ad astra- 19:50;

Bilo jednom... u Holivudu- 19:20; 

Jeti: Snežni čovek SINH  - 15:30 3D; 16:30; 17:30 3D;

Prevarantkinje sa Vol Strita – 19:30; 21:40;

Rambo: Do poslednje kapi krvi- 22:15;        

To: Drugo poglavlje- 16:10;

Vojna akademija 5 – 15:00; 17:20; 19:40; 22:00;

SUBOTA 19. OKTOBAR/NEDELJA 20. OKTOBAR

SUBOTA TURANDOT NY MET – 18:55

Grdana – Gospodarica zla SINH– 11:50, 13:00 3D, 14:10, 15:20 3D, 16:30, 17:40 3D 

Grdana – Gospodarica zla TITL –18:50, 20:00 3D, 21:10, 22:20 3D

Džoker- 13:05, 14:20; 15:25; 16:45; 17:50; 19:10; 20:15; 21:30, 22:40;

Blizanac – 13:30; 15:50 3D; 18:10; 20:30 3D; 21:20; 22:45 3D; 

Povratak u Zomblend - 18:30; 20:30; 22:30

Vojna akademija 5 – 12:40; 15:00; 17:20; 19:40; 22:00

TO: Drugo poglavlje – 16:10

Rambo: Do poslednje kapi krvi - 22:15

Jeti: Snežni čovek SINH  - 12:30; 13:30 3D;14:30; 15:30 3D; 16:30; 17:30 3D

Lov - 22:25

Prevarantkinje sa Vol Strita – 19:30; 21:40

Kralj lavova SINH - 12:00 3D

Priča o igračkama 4 SINH- 12:10; 14:10 3D

Lov – 20:40; 22:35;

Ad astra- 19:50;

Bilo jednom... u Holivudu- 19:20; 

PONEDELJAK 21. OKTOBAR

Grdana – Gospodarica zla SINH– 15:20 3D, 16:30, 17:40 3D 

Grdana – Gospodarica zla TITL –18:50, 20:00 3D, 21:10, 22:20 3D

Povratak u Zomblend - 18:30; 20:30; 22:30;

Džoker- 15:25; 16:45; 17:50; 19:10; 20:15; 21:30; 22:40;

Blizanac – 15:50; 18:10, 20:30 3D; 21:20; 22:45 3D; 

Lov - 22:25;

Ad astra- 19:50;

Bilo jednom... u Holivudu- 18:20;

Jeti - Snežni čovek SINH- 15:30 3D; 16:30; 17:30 3D

Kralj Lavova SINH - 16:00 3D

Prevarantkinje sa Vol Strita- 19:30; 21:40;

Priča o igračkama 4 SINH - 15:50; 17:50 3D

Rambo: Do poslednje kapi krvi- 22:15     

To: Drugo poglavlje- 17:00

Vojna akademija 5 - 15:00; 17:20; 19:40; 22:00;

UTORAK 22. OKTOBAR

Grdana – Gospodarica zla SINH– 15:20 3D, 16:30, 17:40 3D 

Grdana – Gospodarica zla TITL –18:50, 20:00 3D, 21:10, 22:20 3D

Povratak u Zomblend - 18:30; 20:30; 22:30;

Džoker- 15:25; 16:45; 17:50; 19:10; 20:15; 21:30; 22:40;

Blizanac – 15:50; 18:10, 20:30 3D; 21:20; 22:45 3D; 

Lov –22:25;

Ad astra- 19:50;

Bilo jednom... u Holivudu- 16:20, 19:20

Jeti - Snežni čovek SINH- 15:30 3D; 16:30; 17:30 3D

Kralj Lavova SINH - 15:45 3D

Prevarantkinje sa Vol Strita- 19:30; 21:40;

Priča o igračkama 4 SINH - 15:50; 17:50 3D;

Rambo: Do poslednje kapi krvi- 22:15        

To: Drugo poglavlje- 18:05

Vojna akademija 5- 15:00; 17:20; 19:40; 22:00;

SREDA 23. OKTOBAR

PREMIJERNO Džudi –20:00

Grdana – Gospodarica zla SINH– 15:20 3D, 16:30, 17:40 3D 

Grdana – Gospodarica zla TITL –18:50, 20:00 3D, 21:10, 22:20 3D

Džoker- 15:25; 16:45; 17:50; 19:10; 20:15; 21:30; 22:40;

Blizanac – 15:50; 18:10, 20:30 3D; 21:20; 22:45 3D; 

Lov –22:25;

Ad astra- 22:10;

Bilo jednom... u Holivudu- 16:20, 19:20; 

Jeti - Snežni čovek SINH- 15:30 3D; 16:30; 17:30 3D

Kralj Lavova SINH - 15:45 3D

Prevarantkinje sa Vol Strita- 19:30; 21:40;

Priča o igračkama 4 SINH - 15:50; 17:50 3D;

Rambo: Do poslednje kapi krvi- 22:15            

To: Drugo poglavlje- 18:05

Vojna akademija 5- 15:00; 17:20; 19:40; 22:00

Cineplexx BIG Beograd 

ČETVRTAK 17. OKTOBAR 

Grdana: Gospodarica zla – 15:20 3D; 17:40 2D; 18:30 3D; 20:00 TITL 3D ;21:00 TITL 2D

22:20 TITL 2D

Povratak u Zombilend – 22:45 2D

Jeti: Snežni čovek -14:30 2D: 15:30 3D; 16:30 2D; 17:30 3D 

Džoker – 17:35 2D; 19:30 2D; 20:15 2D; 21:50 2D; 22:40 2D

Blizanac – 16:00 2D; 18:15 3D; 20:30 2D; 22:45 3D

Ad astra- 21:50 2D

Dora i izgubljeni zlatni grad- 15:30 2D

Prevarantkinje sa Vol Strita – 19:40 2D

Vojna akademija 5- 16:20 2D; 18:40 2D

 PETAK 18. OKTOBAR/ PONEDELJAK 21. OKTOBAR / UTORAK 22. OKTOBAR / SREDA 23. OKTOBAR

Grdana: Gospodarica zla – 15:20 3D; 17:40 2D; 18:20 3D; 19:10 TITL 2D; 20:40 TITL 3D; 21:30 TITL 2D

Povratak u Zombilend – 20:10 2d; 22:20 2D

Jeti: Snežni čovek -14:20 2D: 15:10 3D; 16:20 2D; 17:10 3D 

Džoker – 16:40 2D; 19:00 2D; 20:00 2D; 21:30 2D; 22:20 2D

Blizanac – 16:00 2D; 18:15 3D; 20:30 2D; 22:45 3D

Ad astra- 21:20 2D

Dora i izgubljeni zlatni grad- 14:30 2D

Prevarantkinje sa Vol Strita – 19:10 2D

Vojna akademija 5- 16:20 2D; 18:40 2D, 21:00 2D

Priča o igračkama 4 (pon/uto/sre) - 15:45 2D; 18:00 3D

SUBOTA 19. OKTOBAR / NEDELJA 20. OKTOBAR

Grdana: Gospodarica zla subota– 13:00 3D; 15:20 OmU 2D; 18:20 3D;19:10 TITL 2D; 20:40 TITL 3D; 21:30 TITL

Grdana: Gospodarica zla (nedelja) - 13:00 3D; 15:20 OmU 2D; 17:40 3D; 19:10 TITL 2D; 20:20 TITL 3D; 21:30 TITL 2D

Povratak u Zombilend (subota) 19:45 2D; 21:45 2D

Povratak u Zombilend (nedelja) 20:10 2D; 22:10 2D

Jeti: Snežni čovek - 12:20 3D; 13:10 2D;; 14:20 3D; 15:10 2D; 16:20 3D; 17:10 2D

Džoker – 16:40 2D; 19:00 2D; 20:00 2D; 21:30 2D; 22:20 2D

Blizanac – 16:00 2D; 18:15 3D; 20:30 2D; 22:45 3D

Ad astra- 21:20 2D

Priča o igračkama 4 - 12:00 2D; 14:00 3D

Dora i izgubljeni zlatni grad- 14:30 2D

Kralj lavova – 12:30 3D

Prevarantkinje sa Vol Strita – 19:10 2D

Vojna akademija 5- 14:15 2D; 16:35 2D; 18:55 2D; 21:15 2D

Cineplexx Delta City Beograd 

ČETVRTAK 17. OKTOBAR/ PETAK 18. OKTOBAR

Grdana: Gospodarica zla – 14:50 2D, 15:20 MX4D 2D, 16:10 3D; 17:10 2D; 18:30 3D; 20:00 TIZL 3D;

20:10 MX4D TITL 3D; 21:00 MX4D 2D; 22:30 MX4D TITL 3D

Povratak u Zombilend – 18:50 2D, 21:50 2D

Jeti: Snežni čovek – 15:35 3D, 16:50 2D

Blizanac – 19:50 3D, 22:10 2D

Dora i izgubljeni zlatni grad- 15:30 2D

Ad astra- 17:45 MX4D 2D;

Vojna akademija 5 – 17:30 2D, 19:30 2D

PONEDELJAK 21. OKTOBAR / UTORAK 22. OKTOBAR / SREDA 23. OKTOBAR

Grdana: Gospodarica zla – 14:50 2D, 15:20 MX4D 2D, 16:10 3D; 17:10 2D; 18:30 3D; 20:00 TIZL 3D;

20:10 MX4D TITL 3D; 21:00 MX4D 2D; 22:30 MX4D TITL ED

Povratak u Zombilend – 18:50 2D, 21:50 2D

Vojna akademija 5 – 17:30 2D, 19:30 2D

Blizanac – 19:50 3D, 22:10 2D

Dora i izgubljeni zlatni grad- 15:30 2D

Jeti: Snežni čovek – 15:35 3D

Džoker - 17:35 2D; 21:00 2D; 22:25 2D

Ad astra- 17:45 MX4D 2D;

Priča o igračkama - 14:50 20

SUBOTA 12. OKTOBAR/ NEDELJA 13. OKTOBAR

Grdana: Gospodarica zla – 11:40 3D; 12:30 2D; 13:00 MX4D 3D; 14:00 3D; 14:50 2D; 15:20 MX4D 3D; 16:20 3D; 17:10 2D; 18:40 3D; 20:10 MX4D TITL; 21:20 TITL 2D; 22:30 MX4D TITL 3D

Povratak u Zombilend – 19:20 2D; 21:50 2D

Vojna akademija 5 – 17:30 2D, 19:30 2D

Blizanac – 19:50 3D; 22:10 2D

Jeti: Snežni čovek – 11:00 MX4D 3D; 11:35 3D; 13:35 2D; 15:35 3D

Džoker - 17:35 2D; 20:00 2D; 21:00 2D; 22:25 2D

Ad astra- 17:45 MX4D 2D;

Cineplexx Kragujevac Plaza

ČETVRTAK 17. OKTOBAR 

Grdana: Gospodarica zla – 16:10 TITL 2D; 18:30 3D; 20:00 OmU 3D; 20:15 TITL 2D

20:50 TITL 3D

Povratak u Zomblend - 20:25 2D; 22:35 2D

Džoker – 15:15 2D; 17:35 2D; 19:10 2D; 22:20 2D

Lov – 

Blizanac – 21:25 2D

Vojna akademija 5 – 18:55 2D; 21:15 2D

Jeti: Snežni čovek  - 16:15 2D; 18:15 3D

Ad astra – 17:30

Priča o igračkama SINH – 16:00

Prevarantkinje sa Vol Strita – 16:45

Bilo jednom... u Holivudu – 17:15 2D

Rambo: Do poslednje kapi krvi – 22:25 2D

SUBOTA 19. OKTOBAR /NEDELJA 20. OKTOBAR

Grdana: Gospodarica zla – 12:00 TITL 2D; 14:20 3D; 16:40 TITL  2D; 19:00 TITL 3D; 20:20 TITL 2D 21:20 TITL 3D

Povratak u Zomblend - 20:30 2D; 22:40 2D

Džoker – 15:20 2D; 17:40 2D; 20:00 2D; 22:20 2D

Blizanac – 21:25 2D

Vojna akademija 5 – 19:00 2D; 21:20 2D

Bilo jednom... u Holivudu – 17:15 2D

Rambo: Do poslednje kapi krvi – 22:30 2D

Angry Birds Film 2 (pon/uto/sre) - 14:50 3D

Dora I uzgubljeni zlatni grad – 13:15 2D

Jeti: Snežni čovek  - 12:10 2D; 14:10 3D; 16:20 2D; 18:20 3D

Priča o igračkama - 12:30 2D

PETAK 18. OKTOBAR / PONEDELJAK 21. OKTOBAR / UTORAK 22. OKTOBAR / SREDA 23. OKTOBAR    

Grdana: Gospodarica zla – 16:40 TITL  2D; 19:00 TITL 3D;; 20:20 TITL 2D 21:20 TITL 3D

Povratak u Zomblend - 20:30 2D; 22:40 2D

Džoker – 15:20 2D; 17:40 2D; 20:00 2D; 22:20 2D

Blizanac – 21:25 2D

Vojna akademija 5 – 14:30 2D; 19:00 2D; 21:20 2D

Bilo jednom... u Holivudu – 17:15 2D

Rambo: Do poslednje kapi krvi – 22:30 2D

Angry Birds Film 2 (pon/uto/sre) - 14:50 3D

Jeti: Snežni čovek  - 16:20 2D; 18:20 3D

Priča o igračkama 4 (pon/uto/sre) - 15:10 2D; 17:20 3D

Ostavi komentar

Preporučeno