Scena za decu

01.03. u 10.30 – Noć u Merlinovom zamku, režija S. Rodić Janković
02.03. u 10.30 – Aska i vuk, režija T. Piper Stanković
03.03. u 10.30 – Čarobna knjiga, režija I. Jevtović
04.03. u 17.00 – Pinokio, režija K. Krnajski
05.03. u 12.00 – Aska i vuk, režija T. Piper Stanković
07.03. u 10.30 – Knjiga lutanja, koreograf D. Aćin Telander
08.03. u 10.30 – Knjiga lutanja, koreograf D. Aćin Telander
09.03. u 10.30 – Mala škola rokenrola, režija J. Marković
10.03. u 20.00 – Mala škola rokenrola, režija J. Marković
/ PREMIJERA
11.03. u 17.00 – Mala škola rokenrola, režija J. Marković
12.03. u 12.00 – Strašne priče braće Grim, režija M. Gordon
14.03. u 10.30 – Mala škola rokenrola, režija J. Marković
15.03. u 10.30 – Strašne priče braće Grim, režija M. Gordon
16.03. u 10.30 – Čudne ljubavi, režija Đ. Tešić
17.03. u 10.30 – Aska i vuk, režija T. Piper Stanković
18.03. u 17.00 – Čudne ljubavi, režija Đ. Tešić
19.03. u 12.00 – Knjiga lutanja, koreograf D. Aćin Telander
25.03. u 17.00 – Crvenkapa iz predgrađa, autorski projekat
26.03. u 12.00 – Kameni cvet, režija N. Milivojević
28.03. u 10.30 – Aska i vuk, režija T. Piper Stanković
29.03. u 10.30 – Car je go!, režija M. Kralj
30.03. u 10.30 – Kapetan Džon Piplfoks, režija M. Milinković
31.03. u 10.30 – Čarobna knjiga, režija I. Jevtović

Dani Dječijeg pozorišta Republike Srpske iz Banja Luke
21.03. u 20.00 – Folklorna magija, režija B. Lungov
22.03. u 10.00 – Vuk i sedam jarića, režija B. Kolevska i P. Bjelošević         
u 12.00 – Vuk i sedam jarića, režija B. Kolevska i P. Bjelošević         
23.03. u 10.30 – Folklorna magija, režija B. Lungov
            u 20.00 – Tužni princ, režija  B. Kolevska

Večernja/Tinejdž scena

17.03. u 20.00 – Aska i vuk, režija T. Piper Stanković
24.03. u 20.00 – Tinejdž klub, režija E. Zemljić
28.03. u 20.00 – Pop Ćira i pop Spira, režija J. Pavić
29.03. u 20.00 – Plavi čuperak, režija S. Rodić Janković
30.03. u 20.00 – Miljakovac, to jest Novi Zeland, režija M. Manojlović
31.03. u 20.00 – Prevaranti, režija P. Štrbac