Cineplexx UŠĆE Shopping Center

ČETVRTAK 21. februar / PETAK  22. februar
Mala gospođica Dulitl – 12:00, 14:00, 16:00, 18:10
Instant porodica - 17:10, 19:30, 21:50
Ledena potera- 18:00, 20:20, 22:40
Spokoj-  18:30, 20:40, 22:50
Šta smo još Bogu zgrešili? - 20:10, 22:10
Lego film 2 – 12:20, 14:30
Aladin i leteći ćilim – 12:25, 14:10, 15:50
Ko se boji vuka još 2 -  12:10, 13:10, 13:45, 14:45, 15:20
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 11:55, 14:05
Spajdermen – novi svet – 12:00
Grinč 2D/3D  – 11:50, 13:40
Akvamen 2D/3D - 13:50, 16:35
Alita - borbeni anđeo 2D/3D - 14:55, 16:20, 22:15, 12:30, 17:20, 18:45, 19:45
Berlin, volim te - 19:20
Boemska rapsodija - 21:10
Escape Room - 18:45, 20:45
Glas - 19:50
Južni vetar - 17:40
Kako uhvatiti neženju? - 20:15, 22:45
Leptir - 15:30, 22:20
Marija Stjuart kraljica Škotske - 17:30
Mula - 22:00
Povratak Meri Popins - 12:40, 15:10
Promil do (k)raja - 16:25
Srećan dan smrti 2 - 16:45, 21:40
Taksi bluz - 13:00, 15:00, 16:50, 18:40, 20:30, 22:20
SUBOTA 23.februar
FEST Miljenica – 16:30
FEST Pad američkog carstva – 17:30
FEST Izbrisani dečak – 19:00
FEST Amundsen – 20:00
FEST Vaspitačica – 21:30
FEST  Dijamantska prašina – 22:30
Mala gospođica Dulitl – 12:00, 14:00, 16:00, 18:10
Instant porodica - 17:10, 19:30, 21:50
Ledena potera- 18:00, 20:20, 22:40
Spokoj-  18:30, 20:40, 22:50
Šta smo još Bogu zgrešili? - 20:10, 22:10
Lego film 2 – 12:20, 14:30
Aladin i leteći ćilim – 12:25, 14:10, 15:50
Ko se boji vuka još 2 -  12:10, 13:10, 13:45, 14:45, 15:20
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 11:55, 14:05
Spajdermen – novi svet – 12:00
Grinč 2D/3D  – 11:50, 13:40
Akvamen 2D/3D - 13:50, 16:35
Alita - borbeni anđeo 2D/3D - 14:55, 22:15, 12:30, 17:20, 19:45
Berlin, volim te - 19:20
Escape Room - 18:45, 20:45
Glas – 17:40
Kako uhvatiti neženju? - 20:15, 22:45
Leptir - 15:30
Marija Stjuart kraljica Škotske - 17:30
Mula - 22:00
Povratak Meri Popins - 12:40, 15:10
Promil do (k)raja - 16:25
Srećan dan smrti 2 - 16:45, 21:40
Taksi bluz - 13:00, 15:00, 16:50, 18:40, 20:30, 22:20

NEDELJA 24.februar
FEST Mirai – 16:30
FEST Izbrisani dečak – 17:30
FEST Starac s revolverom – 21:30
FEST Čarobne noći – 19:00
FEST Divni dečak – 20:00
FEST Dvanaesti čovek – 22:30
Mala gospođica Dulitl – 12:00, 14:00, 16:00, 18:10
Instant porodica - 17:10, 19:30, 21:50
Ledena potera- 18:00, 20:20, 22:40
Spokoj-  18:30, 20:40, 22:50
Šta smo još Bogu zgrešili? - 20:10, 22:10
Lego film 2 – 12:20, 14:30
Aladin i leteći ćilim – 12:25, 14:10, 15:50
Ko se boji vuka još 2 -  12:10, 13:10, 13:45, 14:45, 15:20
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 11:55, 14:05
Spajdermen – novi svet – 12:00
Grinč 2D/3D  – 11:50, 13:40
Akvamen 2D/3D - 13:50, 16:35
Alita - borbeni anđeo 2D/3D - 14:55, 22:15, 12:30, 17:20, 19:45
Berlin, volim te - 19:20
Escape Room - 18:45, 20:45
Glas – 17:40
Kako uhvatiti neženju? - 20:15, 22:45
Leptir - 15:30
Marija Stjuart kraljica Škotske - 17:30
Mula - 22:00
Povratak Meri Popins - 12:40, 15:10
Promil do (k)raja - 16:25
Srećan dan smrti 2 - 16:45, 21:40
Taksi bluz - 13:00, 15:00, 16:50, 18:40, 20:30, 22:20

PONEDELJAK 25.februar
FEST Crna reka – 16:30
FEST Šapat ulice – 17:30
FEST Zakon o deci – 19:00
FEST Dogman – 20:00
FEST Žena – 21:30
FEST Tajna srebrnog jezera – 22:30
Mala gospođica Dulitl – 16:00, 18:10
Instant porodica - 17:10, 19:30, 21:50
Ledena potera- 18:00, 20:20, 22:40
Spokoj-  18:30, 20:40, 22:50
Šta smo još Bogu zgrešili? - 20:10, 22:10
Lego film 2 – 15:00
Aladin i leteći ćilim – 15:50
Ko se boji vuka još 2 -  15:10
Spajdermen – novi svet – 12:00
Akvamen 3D - 16:35
Alita - borbeni anđeo 2D/3D - 14:55, 22:15, 17:20, 19:45
Berlin, volim te - 19:20
Escape Room - 18:45, 20:45
Glas – 17:40
Kako uhvatiti neženju? - 20:15, 22:45
Leptir - 15:30
Marija Stjuart kraljica Škotske - 17:30
Mula - 22:00
Povratak Meri Popins - 15:10
Promil do (k)raja - 16:25
Srećan dan smrti 2 - 16:45, 21:40
Taksi bluz - 13:00, 15:00, 16:50, 18:40, 20:30, 22:20

UTORAK 26.februar
FEST Do kraja smrti – 16:30
FEST Kler Darling – 17:30
FEST Bela vrana – 19:00
FEST Optužena – 20:00
FEST Gospodar Pariza – 21:30
FEST Planina – 22:30
Mala gospođica Dulitl – 16:00, 18:10
Instant porodica - 17:10, 19:30, 21:50
Ledena potera- 18:00, 20:20, 22:40
Spokoj-  18:30, 20:40, 22:50
Šta smo još Bogu zgrešili? - 20:10, 22:10
Lego film 2 – 15:00
Aladin i leteći ćilim – 15:50
Ko se boji vuka još 2 -  15:10
Spajdermen – novi svet – 12:00
Akvamen 3D - 16:35
Alita - borbeni anđeo 2D/3D - 14:55, 22:15, 17:20, 19:45
Berlin, volim te - 19:20
Escape Room - 18:45, 20:45
Glas – 17:40
Kako uhvatiti neženju? - 20:15, 22:45
Leptir - 15:30
Marija Stjuart kraljica Škotske - 17:30
Mula - 22:00
Povratak Meri Popins - 15:10
Promil do (k)raja - 16:25
Srećan dan smrti 2 - 16:45, 21:40
Taksi bluz - 13:00, 15:00, 16:50, 18:40, 20:30, 22:20

SREDA 27. februar
FEST Optužena – 16:30
FEST Kapernaum – 17:30
FEST Hladni rat – 19:00
FEST Zlatna mladost – 20:00
FEST Juli – 21:30
FEST Kuća koju je Džek sagradio – 22:30
Mala gospođica Dulitl – 16:00, 18:10
Instant porodica - 17:10, 19:30, 21:50
Ledena potera- 18:00, 20:20, 22:40
Spokoj-  18:30, 20:40, 22:50
Šta smo još Bogu zgrešili? - 20:10, 22:10
Lego film 2 – 15:00
Aladin i leteći ćilim – 15:50
Ko se boji vuka još 2 -  15:10
Spajdermen – novi svet – 12:00
Akvamen 3D - 16:35
Alita - borbeni anđeo 2D/3D - 14:55, 22:15, 17:20, 19:45
Berlin, volim te - 19:20
Escape Room - 18:45, 20:45
Glas – 17:40
Kako uhvatiti neženju? - 20:15, 22:45
Leptir - 15:30
Marija Stjuart kraljica Škotske - 17:30
Mula - 22:00
Povratak Meri Popins - 15:10
Promil do (k)raja - 16:25
Srećan dan smrti 2 - 16:45, 21:40
Taksi bluz - 13:00, 15:00, 16:50, 18:40, 20:30, 22:20

Cineplexx BIG Beograd 

ČETVRTAK 21. februar / PETAK 22. februar
Mala gospođica Dulitl – 13:40, 15:40, 16:50, 17:40
Instant porodica - 19:40, 22:00
Ledena potera - 17:40, 20:00, 22:20
Spokoj - 19:00, 22:15
Šta smo još Bogu zgrešili? - 16:15, 20:15
Lego film 2 – 12:00, 14:10
Aladin i leteći ćilim – 12:40, 14:20, 16:00
Ko se boji vuka još 2 -  12:10, 13:00, 13:50, 14:40, 16:15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 12:30, 13:30, 14:45, 15:45
Spajdermen – novi svet – 12:00
Alita - borbeni anđeo 2D/3D - 14:20, 18:00, 19:15, 21:40
Berlin, volim te - 21:10
Escape Room - 20:10, 22:30
Kako uhvatiti neženju? - 17:00
Mula - 17:50, 22:10
Srećan dan smrti 2 - 18:15
Taksi bluz - 15:30, 17:30, 19:30, 20:30, 21:20

SUBOTA 23. februar
FEST Kler Darling - 20:30
FEST Poštareva Palata - 18:00
Mala gospođica Dulitl – 11:40, 13:40, 15:40, 17:40
Instant porodica - 19:40, 22:00
Ledena potera - 17:40, 20:00, 22:20
Spokoj - 19:00, 22:15
Šta smo još Bogu zgrešili? - 16:15, 20:15
Lego film 2 – 12:00, 14:10
Aladin i leteći ćilim – 11:00, 12:40, 14:20, 16:00
Ko se boji vuka još 2 -  11:20, 12:10, 13:00, 13:50, 14:40, 16:15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 11:10, 12:30, 13:30, 14:45, 15:45
Spajdermen – novi svet – 12:00
Alita - borbeni anđeo 2D/3D - 14:20, 18:00, 19:15, 21:40
Berlin, volim te - 21:10
Escape Room - 20:10, 22:30
Kako uhvatiti neženju? - 17:00
Mula - 17:50, 22:10
Srećan dan smrti 2 - 18:15
Taksi bluz - 15:30, 17:30, 19:30, 21:20

NEDELJA 24. februar
FEST Bela vrana – 18:00
FEST Euforija – 20:30
Mala gospođica Dulitl – 11:40, 13:40, 15:40, 17:40
Instant porodica - 19:40, 22:00
Ledena potera - 17:40, 20:00, 22:20
Spokoj - 19:00, 22:15
Šta smo još Bogu zgrešili? - 16:15, 20:15
Lego film 2 – 12:00, 14:10
Aladin i leteći ćilim – 11:00, 12:40, 14:20, 16:00
Ko se boji vuka još 2 -  11:20, 12:10, 13:00, 13:50, 14:40, 16:15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 11:10, 12:30, 13:30, 14:45, 15:45
Spajdermen – novi svet – 12:00
Alita - borbeni anđeo 2D/3D - 14:20, 18:00, 19:15, 21:40
Berlin, volim te - 21:10
Escape Room - 20:10, 22:30
Kako uhvatiti neženju? - 17:00
Mula - 17:50, 22:10
Srećan dan smrti 2 - 18:15
Taksi bluz - 15:30, 17:30, 19:30, 21:20

PONEDELJAK 25. februar
FEST Juli - 20:30
FEST Ukradeni karavađo - 18:00
Mala gospođica Dulitl – 15:40, 17:40
Instant porodica - 19:40, 22:00
Ledena potera - 17:40, 20:00, 22:20
Spokoj - 19:00, 22:15
Šta smo još Bogu zgrešili? - 16:15, 20:15
Aladin i leteći ćilim – 16:00
Ko se boji vuka još 2 -  15:15, 16:15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 15:45
Alita - borbeni anđeo - 16:45
Alita - borbeni anđeo 3D - 19:15, 21:40
Berlin, volim te - 21:10
Escape Room - 20:10, 22:40
Kako uhvatiti neženju? - 17:00
Mula - 17:50, 22:10
Srećan dan smrti 2 - 18:15
Taksi bluz - 15:30, 17:30, 19:30, 21:20

UTORAK 26. februar
FEST Dvanaesti čovek – 20:30
FEST Mirai – 18:00
Mala gospođica Dulitl – 15:40, 17:40
Instant porodica - 19:40, 22:00
Ledena potera - 17:40, 20:00, 22:20
Spokoj - 19:00, 22:15
Šta smo još Bogu zgrešili? - 16:15, 20:15
Aladin i leteći ćilim – 16:00
Ko se boji vuka još 2 -  15:15, 16:15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 15:45
Alita - borbeni anđeo - 16:45
Alita - borbeni anđeo 3D - 19:15, 21:40
Berlin, volim te - 21:10
Escape Room - 20:10
Kako uhvatiti neženju? - 17:00
Mula - 17:50, 22:10
Srećan dan smrti 2 - 18:15
Taksi bluz - 15:30, 17:30, 19:30, 21:20

SREDA 27. februar
FEST Crni anđeo – 18:00
FEST Krater – 20:30
Mala gospođica Dulitl – 15:40, 17:40
Instant porodica - 19:40, 22:00
Ledena potera - 17:40, 20:00, 22:20
Spokoj - 19:00, 22:15
Šta smo još Bogu zgrešili? - 16:15, 20:15
Aladin i leteći ćilim – 16:00
Ko se boji vuka još 2 -  15:15, 16:15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 15:45
Alita - borbeni anđeo - 16:45
Alita - borbeni anđeo 3D - 19:15, 21:40
Berlin, volim te - 21:10
Escape Room - 20:10, 22:25
Kako uhvatiti neženju? - 17:00
Mula - 17:50, 22:10
Srećan dan smrti 2 - 18:15
Taksi bluz - 15:30, 17:30, 19:30, 21:20

Cineplexx Delta City Beograd 

ČETVRTAK 21. februar / PETAK 22.februar
Mala gospođica Dulitl – 12:00, 14:00, 16:00, 18:10
Instant porodica - 20:00, 22:20
Ledena potera - 20:20, 22:40
Spokoj - 17:20, 21:30
Šta smo još Bogu zgrešili? - 15:20, 18:20
Lego film 2 2D/4D – 13:15, 17:00
Aladin i leteći ćilim – 13:00, 14:40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D -  12:40, 14:15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 MX4D – 12:15
Povratak Meri Popins MX4D – 14:30
Akvamen MX4D 3D - 21:40
Alita - borbeni anđeo 2D/3D/MX4D -  18:00, 13:50, 20:20, 19:15
Berlin, volim te - 17:40
Escape Room - 16:20
Kako uhvatiti neženju? - 15:50
Mula - 22:45
Srećan dan smrti 2 - 19:30
Taksi bluz - 16:20, 20:10, 22:00

SUBOTA 23.februar
FEST Ceo svet je tvoj – 20:30
FEST Sobibor – 18:00
Mala gospođica Dulitl – 12:00, 14:00, 16:00, 18:10
Instant porodica - 20:00, 22:20
Ledena potera - 20:20, 22:40
Spokoj - 17:20, 21:30
Šta smo još Bogu zgrešili? - 15:20, 18:20
Lego film 2 2D/4D – 11:40, 13:15, 17:00
Aladin i leteći ćilim – 11:20, 13:00, 14:40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D -  11:05, 12:40, 14:15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 MX4D – 12:15
Spajdermen – novi svet – 11:00
Povratak Meri Popins MX4D – 14:30
Akvamen MX4D 3D - 21:40
Alita - borbeni anđeo 2D/3D/MX4D -  13:50, 20:20, 19:15
Berlin, volim te - 17:40
Escape Room - 16:20
Kako uhvatiti neženju? - 15:50
Mula - 22:45
Srećan dan smrti 2 - 19:30
Taksi bluz - 16:20, 20:10

NEDELJA 24.februar
FEST Edmond – 20:30
FEST Limunada – 18:00
Mala gospođica Dulitl – 12:00, 14:00, 16:00, 18:10
Instant porodica - 20:00, 22:20
Ledena potera - 20:20, 22:40
Spokoj - 17:20, 21:30
Šta smo još Bogu zgrešili? - 15:20, 18:20
Lego film 2 2D/4D – 11:40, 13:15, 17:00
Aladin i leteći ćilim – 11:20, 13:00, 14:40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D -  11:05, 12:40, 14:15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 MX4D – 12:15
Spajdermen – novi svet – 11:00
Povratak Meri Popins MX4D – 14:30
Akvamen MX4D 3D - 21:40
Alita - borbeni anđeo 2D/3D/MX4D -  13:50, 20:20, 19:15
Berlin, volim te - 17:40
Escape Room - 16:20
Kako uhvatiti neženju? - 15:50
Mula - 22:45
Srećan dan smrti 2 - 19:30
Taksi bluz - 16:20, 20:10

PONEDELJAK 25.februar
FEST Ptice selice – 18:00
FEST Čarobne noći – 20:30
Mala gospođica Dulitl –16:00, 18:10
Instant porodica - 20:00, 22:20
Ledena potera - 20:20, 22:40
Spokoj - 17:20, 21:30
Šta smo još Bogu zgrešili? - 15:20, 18:20
Lego film 2 MX4D –  17:15
Aladin i leteći ćilim – 11:20, 13:00, 14:40
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 MX4D – 15:00
Spajdermen – novi svet – 11:00
Akvamen MX4D 3D - 21:45
Alita - borbeni anđeo 2D/3D/MX4D -  20:20, 19:20
Berlin, volim te - 17:40
Escape Room - 16:20
Kako uhvatiti neženju? - 15:50
Mula - 22:55
Srećan dan smrti 2 - 19:30
Taksi bluz - 16:20, 20:10

UTORAK 26.februar
FEST Amundsen – 18:00
FEST Tajna srebrnog jezera – 20:30
Mala gospođica Dulitl –16:00, 18:10
Instant porodica - 20:00, 22:20
Ledena potera - 20:20, 22:40
Spokoj - 17:20, 21:30
Šta smo još Bogu zgrešili? - 15:20, 18:20
Lego film 2 MX4D –  17:15
Aladin i leteći ćilim – 11:20, 13:00, 14:40
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 MX4D – 15:00
Spajdermen – novi svet – 11:00
Akvamen MX4D 3D - 21:45
Alita - borbeni anđeo 2D/3D/MX4D -  20:20, 19:20
Berlin, volim te - 17:40
Escape Room - 16:20
Kako uhvatiti neženju? - 15:50
Srećan dan smrti 2 - 19:30
Taksi bluz - 16:20, 20:10

SREDA 27.februar
FEST Zakon o deci – 18:00
FEST Veran čovek – 20:30
Mala gospođica Dulitl –16:00, 18:10
Instant porodica - 20:00, 22:20
Ledena potera - 20:20, 22:40
Spokoj - 17:20, 21:30
Šta smo još Bogu zgrešili? - 15:20, 18:20
Lego film 2 MX4D –  17:15
Aladin i leteći ćilim – 11:20, 13:00, 14:40
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 MX4D – 15:00
Spajdermen – novi svet – 11:00
Akvamen MX4D 3D - 21:45
Alita - borbeni anđeo 2D/3D/MX4D -  20:20, 19:20
Berlin, volim te - 17:40
Escape Room - 16:20
Mula – 22:10
Kako uhvatiti neženju? - 15:50
Srećan dan smrti 2 - 19:30
Taksi bluz - 16:20, 20:10

Cineplexx Kragujevac Plaza

ČETVRTAK 21. februar / PETAK 22. februar /SUBOTA 23. februar/NEDELJA 24. februar
Instant porodica - 19:45, 22:10
Kako uhvatiti neženju? - 16:20
Ledena potera - 20:00, 22:20 
Spokoj - 20:30, 22:45
Mala gospođica Dulitl SINH – 12:30, 13:30, 15:30, 17:30
Akvamen - 15:00
Alita - borbeni anđeo - 16:45
Alita - borbeni anđeo 3D - 14:20, 19:15, 21:40
Berlin, volim te - 18:10
Escape Room - 18:40
Srećan dan smrti 2 - 21:30
Taksi bluz - 16:50, 18:00, 20:40, 22:30
Šta smo još Bogu zgrešili? - 17:45, 19:30
Aladin I leteći ćilim SINH – 14:30, 16:15
Ko se boji vuka još 2 SINH – 13:40
Ko se boji vuka još 2 SINH 3D – 12:05, 15:15
Lego Film 2 – 12:00, 14:10
Ralf ruši internet 2 SINH 3D – 12:45
Povratak Meri Popins – 11:50 (subota I nedelja)

PONEDELJAK 25. februar/UTORAK 26. februar /SREDA 27. februar
Instant porodica - 19:45, 22:10
Kako uhvatiti neženju? - 16:20
Ledena potera - 20:00, 22:20 
Spokoj - 20:30, 22:45
Mala gospođica Dulitl SINH – 15:30, 17:30
Akvamen - 15:00
Alita - borbeni anđeo - 16:45
Alita - borbeni anđeo 3D - 19:15, 21:40
Berlin, volim te - 18:10
Escape Room - 18:40
Srećan dan smrti 2 - 21:30
Taksi bluz - 16:50, 18:00, 20:40, 22:30
Šta smo još Bogu zgrešili? - 17:45, 19:30
Aladin I leteći ćilim SINH – 16:15
Ko se boji vuka još 2 SINH 3D – 15:15