Cineplexx UŠĆE Shopping Center

ČETVRTAK 6. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 14:50, 15:30, 16:40, 17:40, 18:30
Kralj Petar Prvi - 15:00, 17:30, 18:45, 19:50, 21:15, 22:30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva - 15:15, 17:15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D - 16:20, 18:20
Smrtonosne mašine - 16:00, 21:00
Boemska rapsodija - 19:15, 21:50
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini  - 18:40
Južni vetar - 15:15, 17:45, 19:00, 20:15, 21:30, 22:45
Krid 2 - 19:30, 22:00
Lovac ubica - 22:10
Robin Hud – Početak - 20:20, 22:40
Udovice - 19:40
Zaspanka za vojnike - 17:00
Zvezda je rođena - 16:05
Grinč 2D/3D –15:20, 16:00, 17:10, 18:00
Princeza i zmaj sinh 3D – 15:00

PETAK 7. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 14:50, 15:30, 16:40, 17:40, 18:30
Kralj Petar Prvi - 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva - 15:15, 17:15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D - 16:20, 18:20
Smrtonosne mašine - 16:00, 20:00, 21:00, 22:20
Boemska rapsodija - 19:15, 21:50
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini  - 18:40
Južni vetar - 15:15, 17:45, 19:00, 20:15, 21:30, 22:45
Krid 2 - 19:30, 22:00
Lovac ubica - 22:10
Robin Hud – Početak - 20:20, 22:40
Udovice - 19:40
Zaspanka za vojnike - 17:00
Zvezda je rođena - 16:05
Grinč 2D/3D –15:20, 16:00, 17:10, 18:00
Princeza i zmaj sinh 3D – 15:00

SUBOTA 8.decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 11:20, 12:25, 13:25, 14:35, 15:30, 16:40, 17:40, 18:30
Burn the stage - The Movie - 19:00
Kralj Petar Prvi - 12:30, 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva - 13:15, 15:15, 17:15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D - 12:10, 14:20, 16:20, 18:20
Smrtonosne mašine - 16:00, 21:00
Boemska rapsodija - 19:15, 21:50
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini  - 13:20, 18:40, 21:20
Južni vetar - 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 21:25, 22:45
Krid 2 - 19:30, 22:00
Lovac ubica - 22:10
Robin Hud – Početak - 20:20, 22:40
Udovice - 19:40
Zaspanka za vojnike - 17:00
Zvezda je rođena - 16:05
Fantastično putovanje u OZ 3D – 13:35
Grinč 2D/3D –11:40, 12:20, 13:30, 14:10, 15:20, 16:00, 17:10, 18:00
Princeza i zmaj sinh 3D – 12:00, 15:25

NEDELJA 9.decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 11:20, 12:25, 13:25, 14:35, 15:30, 16:40, 17:40, 18:30
Kralj Petar Prvi - 12:30, 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva - 13:15, 15:15, 17:15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D - 12:10, 14:20, 16:20, 18:20
Smrtonosne mašine - 16:00, 21:00
Boemska rapsodija - 19:15, 21:50
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini  - 13:20, 18:40, 21:20
Južni vetar - 12:45, 15:15, 17:45, 19:00, 20:15, 21:25, 22:45
Krid 2 - 19:30, 22:00
Lovac ubica - 22:10
Robin Hud – Početak - 20:20, 22:40
Udovice - 19:40
Zaspanka za vojnike - 17:00
Zvezda je rođena - 16:05
Fantastično putovanje u OZ 3D – 13:35
Grinč 2D/3D –11:40, 12:20, 13:30, 14:10, 15:20, 16:00, 17:10, 18:00
Princeza i zmaj sinh 3D – 12:00, 15:25

PONEDELJAK 10. decembar / UTORAK 11.decembar / SREDA 12.decembar
PRETPREMIJERNO Spajdermen – Novi svet 2D/3D – 14:40, 15:40
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 14:50, 15:30, 16:40, 17:40, 18:30
Kralj Petar Prvi - 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva - 15:15, 17:15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D - 16:20, 18:20
Smrtonosne mašine - 16:00, 20:00, 21:00, 22:20
Boemska rapsodija - 19:15, 21:50
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini  - 18:40
Južni vetar - 15:15, 17:45, 19:00, 20:15, 21:30, 22:45
Krid 2 - 19:30, 22:00
Lovac ubica - 22:10
Robin Hud – Početak - 20:20, 22:40
Udovice - 19:40
Zaspanka za vojnike - 17:00
Zvezda je rođena - 16:05
Grinč 2D/3D –14:45, 17:10, 18:00

Cineplexx BIG Beograd

ČETVRTAK 6. decembar / PETAK 7. decembar
Kralj Petar Prvi - 16:15, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D - 18:30, 16:30, 20:30
Smrtonosne mašine - 19:00, 22:30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 14:50, 15:15, 16:15, 18:15
Boemska rapsodija - 19:10
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini 3D - 19:40, 22:15
Južni vetar - 16:45, 19:15, 21:45
Krid 2 - 21:40
Lovac ubica - 16:50
Robin Hud – Početak - 20:20, 22:40
Grinč 2D/3D –15:00, 16:00, 17:00, 18:00

SUBOTA 8. decembar / NEDELJA 9.decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 11:10, 12:10, 13:15, 14:15, 15:15, 16:15, 18:15
Kralj Petar Prvi - 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D - 12:30, 14:30, 18:30, 16:30, 20:30
Smrtonosne mašine - 14:15, 19:00, 22:30
Boemska rapsodija - 19:10
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini  2d/3d - 11:40, 14:10, 19:40, 22:15
Južni vetar - 16:45, 19:15, 21:45
Krid 2 - 21:40
Lovac ubica - 16:50
Robin Hud – Početak - 20:20, 22:40
Grinč 2D/3D – 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00
Princeza I zmaj 2D/3D – 11:00, 12:40

PONEDELJAK 10. decembar / UTORAK 11. decembar / SREDA 12.decembar
PRETPREMIJERNO Spajdermen – Novi svet 2D/3D – 14:30, 16:40
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 14:35, 15:15, 16:15, 18:15
Kralj Petar Prvi - 16:15, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva - 18:30, 16:35, 20:30
Smrtonosne mašine – 17:15, 19:00, 21:30, 22:30
Boemska rapsodija - 19:10
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini 3D - 19:40, 22:15
Južni vetar - 16:45, 19:15, 21:45
Krid 2 - 21:40
Lovac ubica - 16:50
Robin Hud – Početak - 20:20, 22:40
Grinč 2D/3D – 14:50, 15:00, 16:00, 18:00

Cineplexx Delta City Beograd

ČETVRTAK 6. decembar 
Kralj Petar Prvi - 17:30, 20:00, 21:20, 22:30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 15:10, 16:10, 17:15, 18:15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D / MX4D - 15:00, 17:00, 17:45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D – 19:30, 19:45, 22:05
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini MX4D 3D – 15:10
Južni vetar 2D/MX4D - 19:00, 21:30, 22:15
Krid 2 - 22:40
Robin Hud – Početak - 20:20
Grinč 2D/3D –15:30, 15:50, 17:40

PETAK 7.decembar
Kralj Petar Prvi - 17:30, 20:00, 21:20, 22:30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 14:35, 16:10, 16:40, 18:15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D / MX4D - 15:00, 17:00, 17:45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D – 19:30, 19:45, 22:05
Boemska rapsodija – 18:45
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini MX4D 3D – 15:10
Južni vetar 2D/MX4D - 19:00, 21:30, 22:15
Krid 2 - 22:40
Robin Hud – Početak - 20:20
Grinč 3D –15:30, 15:50, 17:40

SUBOTA 8.decembar
PREMIJERNO Spajdermen – Novi svet – 16:30
Kralj Petar Prvi - 17:30, 20:00, 21:20, 22:30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 11:10, 12:00, 12:30, 14:05, 14:35, 15:25, 16:40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D/MX4D - 11:00, 15:00, 13:00, 17:00, 17:45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D – 19:30, 19:45, 22:05
Boemska rapsodija - 18:45
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini 3D/ MX4D - 13:15, 15:10
Grinč 2D/3D/MX4D –11:20, 11:40, 13:10, 13:30, 15:50, 17:40, 18:50
Južni vetar 2D/ MX4D - 19:00, 21:30, 22:15
Krid 2 - 22:50
Robin Hud – Početak - 20:35

NEDELJA 9.decembar
Kralj Petar Prvi - 17:30, 20:00, 21:20, 22:30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 11:10, 12:00, 12:30, 14:05, 14:35, 16:10, 16:40, 18:15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D/MX4D - 11:00, 15:00, 13:00, 17:00, 17:45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D – 19:30, 19:45, 22:05
Boemska rapsodija - 18:45
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini 3D/ MX4D - 13:15, 15:10
Grinč 2D/3D/MX4D –11:20, 11:40, 13:10, 13:30, 15:50, 17:40, 18:50
Južni vetar 2D/ MX4D - 19:00, 21:30, 22:15
Krid 2 - 22:40
Robin Hud – Početak - 20:35

PONEDELJAK 10. decembar 
PRETPREMIJERNO Spajdermen – Novi svet – 14:25, 15:25
Kralj Petar Prvi - 17:30, 20:00, 21:20, 22:30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 16:10, 16:40, 18:15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D / MX4D - 15:00, 17:00, 17:45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D – 19:30, 19:45, 22:05
Boemska rapsodija – 18:45
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini MX4D 3D – 15:10
Južni vetar 2D/MX4D - 19:00, 21:30, 22:15
Krid 2 - 22:40
Robin Hud – Početak - 20:20
Grinč 3D –17:40

UTORAK 11. decembar 
PRETPREMIJERNO Spajdermen – Novi svet – 14:25, 15:25
Kralj Petar Prvi - 17:30, 20:00, 21:20, 22:30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 16:10, 16:40, 18:15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D / MX4D - 15:00, 17:00, 17:45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D – 19:30, 19:45, 22:05
Boemska rapsodija – 18:45
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini MX4D 3D – 15:10
Južni vetar 2D/MX4D - 19:00, 21:30, 22:15
Krid 2 - 22:40
Robin Hud – Početak - 20:20
Grinč 3D – 15:30, 17:40

SREDA 12. decembar 
PRETPREMIJERNO Spajdermen – Novi svet – 14:25, 15:25
Kralj Petar Prvi - 17:30, 20:00, 21:20, 22:30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D – 16:10, 16:40, 18:15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D / MX4D - 15:00, 17:00, 17:45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D – 19:30, 19:45, 22:05
Boemska rapsodija – 18:45
Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini MX4D 3D – 15:10
Južni vetar 2D/MX4D - 19:00, 21:30, 22:15
Krid 2 - 22:40
Robin Hud – Početak - 20:20
Grinč 3D –15:30

Cineplexx Kragujevac Plaza 

ČETVRTAK 6. decembar /PETAK 7. decembar
Kralj Petar Prvi – 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH - 15:05, 17:10
Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH 3D – 16:10, 18:15
Krcko Oraščić I četiri kraljevstva – 17:20
Krcko Oraščić I četiri kraljevstva 3D – 15:20, 19:20
Smtonosne mašine – 21:20
Smrtonosne mašine 3D – 19:45, 22:15
Robin Hud: Početak – 20:20
Krid 2 – 22:40
Grinč SINH – 15:50
Grinč SINH 3D – 15:10, 17:45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini – 21:50
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D – 19:15
Južni vetar – 17:00, 19:30, 22:00

SUBOTA 8. decembar / NEDELJA 9. decembar
Kralj Petar Prvi – 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH – 13:00, 15:05, 17:10
Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH 3D – 12:00, 14:05, 16:10, 18:15
Krcko Oraščić I četiri kraljevstva – 13:20, 17:20
Krcko Oraščić I četiri kraljevstva 3D – 15:20, 19:20
Smtonosne mašine – 21:20
Smrtonosne mašine 3D – 19:45, 22:15
Robin Hud: Početak – 20:20
Krid 2 – 22:40
Grinč SINH – 12:10, 14:00, 15:50
Grinč SINH 3D – 13:10, 15:10, 17:45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini – 21:50
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D – 19:15
Južni vetar – 17:00, 19:30, 22:00

PONEDELJAK 10. decembar /UTORAK 11. decembar/ SREDA 12. decembar
PRETPREMIJERNO Spajdermen: Novi svet SINH – 14:30
Spajdermen: Novi svet SINH 3D – 15:30
Kralj Petar Prvi – 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH - 15:00, 17:10
Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH 3D – 16:10, 18:15
Krcko Oraščić I četiri kraljevstva – 17:20
Krcko Oraščić I četiri kraljevstva 3D – 15:15, 19:20
Smtonosne mašine – 21:20
Smrtonosne mašine 3D – 19:45, 22:15
Robin Hud: Početak – 20:20
Krid 2 – 22:40
Grinč SINH – 14:20
Grinč SINH 3D –  17:50
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini – 21:50
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D – 19:15
Južni vetar – 17:00, 19:30, 22:00