Cineplexx UŠĆE Shopping Center

ČETVRTAK 7. februar / PETAK  8. februar / PONEDELJAK 11.februar
Lego film 2 2D/ MX4D – 12:40, 14:50, 17:00, 19:10
Knedlica - 19:30, 21:40
Promil do (k)raja - 17:30, 20:45
Aladin i leteći ćilim – 12:10, 14:00, 15:40, 17:20
Grinč 3D – 13:30
Ko se boji vuka još 2 2D/3D -  12:50, 13:20, 14:25, 14:55, 16:00, 17:40
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D – 12:45, 15:00
Spajdermen: Novi svet 3D -  13:00
Akvamen 2D/3D- 13:45, 16:35, 21:45
Bamblbi 3D - 13:10
Boemska rapsodija – 19:15
Drugarčina - 19:20
Eliot spašava Božić - 15:20
Escape Room - 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Glas - 19:50, 22:20
Južni vetar - 21:50
Kralj Petar Prvi - 15:30
Krivica - 22:45
Leptir - 17:10, 21:20
Marija Stjuart kraljica Škotske - 19:45, 22:10
Mula - 18:00, 20:20, 22:40
Povratak Meri Popins - 13:15, 15:45, 18:15
Svi znaju - 17:15
Taksi bluz - 12:30, 14:30, 16:20, 18:10, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 22:50

SUBOTA 9. februar
BTS love yourself – 18:00
Lego film 2 2D/ MX4D – 12:40, 14:50, 17:00, 19:10
Knedlica - 19:30, 21:40
Promil do (k)raja - 17:30, 20:45
Asteriks: tajna čarobnog napitka 3D– 11:50
Aladin i leteći ćilim – 12:10, 14:00, 15:40, 17:20
Grinč 2D/3D  – 11:40, 13:30
Ko se boji vuka još 2 2D/3D – 11:45, 12:50, 13:20, 14:25, 14:55, 16:00, 17:40
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D – 12:45, 15:00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D – 11:30
Spajdermen: Novi svet 3D -  13:00
Akvamen 2D/3D- 13:45, 16:35, 21:45
Bamblbi 3D - 13:10
Boemska rapsodija – 19:15
Drugarčina - 19:20
Eliot spašava Božić - 15:20
Escape Room - 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Glas - 19:50, 22:20
Južni vetar - 21:50
Kralj Petar Prvi - 15:30
Krivica - 22:45
Leptir - 17:10, 21:20
Marija Stjuart kraljica Škotske - 19:45, 22:10
Mula - 18:00, 20:20, 22:40
Povratak Meri Popins - 13:15, 15:45, 18:15
Taksi bluz - 12:30, 14:30, 16:20, 18:10, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 22:50

NEDELJA 10.februar
Lego film 2 2D/ MX4D – 12:40, 14:50, 17:00, 19:10
Knedlica - 19:30, 21:40
Promil do (k)raja - 17:30, 20:45
Asteriks: tajna čarobnog napitka 3D– 11:50
Aladin i leteći ćilim – 12:10, 14:00, 15:40, 17:20
Grinč 2D/3D  – 11:40, 13:30
Ko se boji vuka još 2 2D/3D – 11:45, 12:50, 13:20, 14:25, 14:55, 16:00, 17:40
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D – 12:45, 15:00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D – 11:30
Spajdermen: Novi svet 3D -  13:00
Akvamen 2D/3D- 13:45, 16:35, 21:45
Bamblbi 3D - 13:10
Boemska rapsodija – 19:15
Drugarčina - 19:20
Eliot spašava Božić - 15:20
Escape Room - 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Glas - 19:50, 22:20
Južni vetar - 21:50
Kralj Petar Prvi - 15:30
Krivica - 22:45
Leptir - 17:10, 21:20
Marija Stjuart kraljica Škotske - 19:45, 22:10
Mula - 18:00, 20:20, 22:40
Povratak Meri Popins - 13:15, 15:45, 18:15
Svi znaju - 17:15
Taksi bluz - 12:30, 14:30, 16:20, 18:10, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 22:50

UTORAK 12.februar
PREMIJERNO Alita: Borbeni anđeo: 19:30
Lego film 2 2D/ MX4D – 12:40, 14:50, 17:00, 19:10
Knedlica - 19:30, 21:40
Promil do (k)raja - 17:30, 20:45
Aladin i leteći ćilim – 12:10, 14:00, 15:40, 17:20
Grinč 3D  – 13:30
Ko se boji vuka još 2 2D/3D -  12:50, 13:20, 14:25, 14:55, 16:00, 17:40
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D – 12:45, 15:00
Spajdermen: Novi svet 3D -  13:00
Akvamen 2D/3D- 13:45, 16:35, 21:45
Bamblbi 3D - 13:10
Boemska rapsodija – 19:15
Drugarčina - 19:20
Eliot spašava Božić - 15:20
Escape Room - 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Glas - 19:50, 22:20
Južni vetar - 21:50
Kralj Petar Prvi - 15:30
Krivica - 22:45
Leptir - 17:10, 21:20
Marija Stjuart kraljica Škotske - 19:45, 22:10
Mula - 18:00, 20:20, 22:40
Povratak Meri Popins - 13:15, 15:45, 18:15
Taksi bluz - 12:30, 14:30, 16:20, 18:10, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 22:50

SREDA 13. februar
Alita: Borbeni anđeo -  20:00
Lego film 2 2D/ MX4D – 12:40, 14:50, 17:00, 19:10
Knedlica - 19:30, 21:40
Promil do (k)raja - 17:30, 20:45
Aladin i leteći ćilim – 12:10, 14:00, 15:40, 17:20
Grinč 3D  – 13:30
Ko se boji vuka još 2 2D/3D -  12:50, 13:20, 14:25, 14:55, 16:00, 17:40
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D – 12:45, 15:00
Spajdermen: Novi svet 3D -  13:00
Akvamen 2D/3D- 13:45, 16:35, 21:45
Bamblbi 3D - 13:10
Boemska rapsodija – 19:15
Drugarčina - 19:20
Eliot spašava Božić - 15:20
Escape Room - 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Glas - 19:50, 22:20
Južni vetar - 21:50
Kralj Petar Prvi - 15:30
Krivica - 22:45
Leptir - 17:10, 21:20
Marija Stjuart kraljica Škotske - 19:45, 22:10
Mula - 18:00, 20:20, 22:40
Povratak Meri Popins - 13:15, 15:45, 18:15
Taksi bluz - 12:30, 14:30, 16:20, 18:10, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 22:50

Cineplexx BIG Beograd 

ČETVRTAK 7. februar  / UTORAK 12. februar / SREDA 13. februar
Lego film 2 – 13:50, 16:00, 18:20
Promil do (k)raja - 19:15, 21:15
Knedlica - 19:30, 21:40
Aladin I leteći ćilim – 12:00, 13:45, 15:30, 17:15
Ko se boji vuka još 2 -  12:50, 13:30, 14:30, 15:15, 16:05, 16:50
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 12:15, 13:15, 14:40, 17:45
Snežna kraljica: svet ogledala – 12:20, 14:00, 15:45
Akvamen - 18:40
Escape Room - 17:30, 20:30, 22:30
Leptir - 20:10, 22:45
Marija Stjuart kraljica Škotske - 21:30
Mula - 20:00, 22:15
Povratak Meri Popins - 17:40
Taksi bluz - 14:30, 16:20, 18:10, 19:00, 20:10, 20:50, 22:00, 22:40
Spajdermen: novi svet – 12:15, 15:30
Dodatno:
PREMIJERA FILMA ALITA BORBENI ANĐEO (UTORAK- 20:00)
PROJEKCIJA FILMA ALITA BORBENI ANĐEO (SREDA- 20:00)

PETAK 8.februar / PONEDELJAK 11.februar
Lego film 2 – 13:50, 16:00, 18:20
Knedlica - 19:30, 21:40
Promil do (k)raja - 19:15, 21:15
Aladin I leteći ćilim – 12:00, 13:45, 15:30, 17:15
Ko se boji vuka još 2 -  12:50, 13:30, 14:30, 15:15, 16:05, 16:50
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 12:15, 13:15, 14:40, 17:00, 17:45
Snežna kraljica: svet ogledala – 12:20, 14:00, 15:45
Akvamen - 18:40
Escape Room - 17:30, 20:30, 22:30
Leptir - 20:10, 22:45
Marija Stjuart kraljica Škotske - 21:30
Mula - 20:00, 22:15
Povratak Meri Popins - 17:40
Taksi bluz - 14:30, 16:20, 18:10, 19:00, 20:10, 20:50, 22:00, 22:40
Spajdermen: novi svet – 12:15, 15:30

SUBOTA 9 .februar/ NEDELJA 10.februar
Lego film 2 – 11:30, 13:50, 16:00, 18:20
Knedlica - 19:30, 21:40
Promil do (k)raja - 19:15, 21:15
Aladin I leteći ćilim – 12:00, 13:45, 15:30, 17:15
Ko se boji vuka još 2 -  11:45, 12:50, 13:30, 14:30, 15:15, 16:05, 16:50
Eliot spašava Božić – 11:00
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 – 11:00, 12:15, 13:15, 14:40, 17:00, 17:45
Snežna kraljica: svet ogledala – 12:20, 14:00, 15:45
Akvamen - 18:40
Escape Room - 17:30, 20:30, 22:30
Leptir - 20:10, 22:45
Marija Stjuart kraljica Škotske - 21:30
Mula - 20:00, 22:15
Povratak Meri Popins - 17:40
Taksi bluz - 14:30, 16:20, 18:10, 19:00, 20:10, 20:50, 22:00, 22:40
Spajdermen: novi svet – 12:15, 15:30

Cineplexx Delta City Beograd 

ČETVRTAK 7. februar
Lego film 2 2D/ MX4D – 12:20, 14:30, 16:40, 17:20
Knedlica - 15:40, 21:30
Promil do (k)raja - 17:00, 19:00
Aladin i leteći ćilim – 13:20, 15:00, 16:40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D -  12:30, 13:10, 14:45, 16:20
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D/MX4D – 12:30, 14:20
Akvamen MX4D 3D - 19:30
Escape Room - 18:00, 20:00, 22:50
Glas MX4D 2D - 22:15
Marija Stjuart kraljica Škotske - 22:10
Mula - 20:30, 22:45
Povratak Meri Popins - 17:50
Taksi bluz - 18:20, 20:10, 21:00, 22:00

PETAK 8. februar /PONEDELJAK 11. februar
Lego film 2 2D/ MX4D – 12:20, 14:30, 16:40, 17:20, 18:50
Knedlica - 15:40, 21:30
Promil do (k)raja - 17:00, 19:00
Aladin i leteći ćilim – 13:20, 15:00, 16:40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D -  12:10, 13:10, 13>45, 14:45, 16:20
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D/MX4D – 12:30, 14:20
Akvamen MX4D 3D - 19:30
Escape Room - 18:00, 20:00, 22:50
Glas MX4D 2D - 22:15
Marija Stjuart kraljica Škotske - 22:10
Mula - 20:30, 22:45
Povratak Meri Popins - 17:50
Taksi bluz - 18:20, 20:10, 21:00, 22:00

UTORAK 12.februar / SREDA 13.februar
PREMIJERNO Alita: Borbeni anđeo 3D – 20:00
Lego film 2 2D/ MX4D – 12:20, 14:30, 16:40, 17:20
Knedlica - 15:40, 21:30
Promil do (k)raja - 17:00, 19:00
Aladin i leteći ćilim – 13:20, 15:00, 16:40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D -  12:10, 13:10, 13:45, 14:45, 16:20
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D/MX4D – 12:30, 15:20
Akvamen MX4D 3D - 19:30
Escape Room - 18:00, 20:00, 22:50
Glas MX4D 2D - 22:15
Marija Stjuart kraljica Škotske - 22:10
Mula - 20:30, 22:45
Povratak Meri Popins - 17:50
Taksi bluz - 18:20, 20:10, 21:00, 22:00

SUBOTA 9.februar / NEDELJA 10.februar
Lego film 2 2D/ MX4D – 12:20, 14:30, 16:40, 17:20, 18:50
Knedlica - 15:40, 21:30
Promil do (k)raja - 17:00, 19:00
Eliot spašava Božić – 11:20
Aladin i leteći ćilim – 11:40, 13:20, 15:00, 16:40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D -  11:30, 12:10, 13:10, 13>45, 14:45, 16:20
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D/MX4D – 12:30, 14:20
Akvamen MX4D 3D - 19:30
Escape Room - 18:00, 20:00, 22:50
Glas MX4D 2D - 22:15
Marija Stjuart kraljica Škotske - 22:10
Mula - 20:30, 22:45
Povratak Meri Popins - 17:50
Taksi bluz - 18:20, 20:10, 21:00, 22:00

Cineplexx Kragujevac Plaza

ČETVRTAK 7. februar / PETAK 8. februar /SUBOTA 9. februar/NEDELJA 10. februar /PONEDELJAK 11. februar
Lego Film 2 – 12:10, 13:20, 15:30, 17:40
Promil do (k)raja - 19:45, 22:00
Knedlica - 18:05, 20:15 
Escape Room - 18:00, 20:00, 22:25
Akvamen - 22:00 
Eliot spašava Božić - 11:55, 13:45
Glas - 19:30
Kralj Petar Prvi - 14:35
Leptir - 22:30
Marija Stjuart kraljica Škotske - 15:35
Mula - 17:50, 20:10
Povratak Meri Popins - 17:00
Taksi bluz - 16:50, 18:40, 20:30, 21:40, 22:20
Ko se boji vuka još SINH – 13:20, 15:10
Ko se boji vuka još SINH 3D – 14:20, 16:10
Ralf ruši internrt SINH 3D – 12:20

UTORAK 12. februar
Premijerno Alita: Borbeni anđeo 3D – 20:00
Lego Film 2 – 12:10, 13:20, 15:30, 17:40
Promil do (k)raja - 19:45, 22:25
Knedlica - 18:05, 22:30 
Escape Room - 18:00, 20:00, 22:25
Akvamen - 22:00 
Eliot spašava Božić - 11:55, 13:45
Glas - 19:30
Kralj Petar Prvi - 14:35
Marija Stjuart kraljica Škotske - 15:35
Mula - 17:50, 20:10
Povratak Meri Popins - 17:00
Taksi bluz - 16:50, 18:40, 20:30, 21:40, 22:20
Ko se boji vuka još SINH – 13:20, 15:10
Ko se boji vuka još SINH 3D – 14:20, 16:10
Ralf ruši internrt SINH 3D – 12:20

SREDA 13. februar
Premijerno Alita: Borbeni anđeo 3D – 20:10
Lego Film 2 – 12:10, 13:20, 15:30, 17:40
Promil do (k)raja - 19:45, 22:00
Knedlica - 18:05, 20:15 
Escape Room - 18:00, 20:00
Akvamen - 22:00 
Eliot spašava Božić - 11:55, 13:45
Glas - 19:30
Leptir – 22:25
Kralj Petar Prvi - 14:35
Marija Stjuart kraljica Škotske - 15:35
Mula - 17:50, 22:35
Povratak Meri Popins - 17:00
Taksi bluz - 16:50, 18:40, 20:30, 21:40, 22:20
Ko se boji vuka još SINH – 13:20, 15:10
Ko se boji vuka još SINH 3D – 14:20, 16:10
Ralf ruši internrt SINH 3D – 12:20